WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w PolsceSłownik pojęć

Media/reklama/PR
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Technologie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Dodaj własne Terminy na literę W

WAP
(Wireless Application Protocol), międzynarodowy standard umożliwiający dostęp do stron www poprzez urządzenia przenośne np. telefony komórkowe.(dobre rady)
Wartość marki
Wartość marki jest to wartość dodana marki. Jest mierzona na podstawie tego, jak bardzo klient jest świadomy marki. Wartość marki (...)
Werner Anita
Jest absolwentką Wydziału Filmoznawstwa w Łodzi. W TVN24 jest prezenterką popołudniowego wydania ???Faktów??? oraz ???Poranka w TVN24???. Jest też autorką (...)
Will Egerton-King
CEO Will.Egerton-King@jwt.com.pl http://www.jwt.com.pl/
WIZERUNEK ORGANIZACJI
W odróżnieniu od tożsamości organizacji, tworzony jest na podstawie indywidualnych ocen i doświadczeń konsumentów, użytkowników. Informuje o tym, co ludzie (...)
Wojciechowska Martyna
(właśc. Marta Eliza Wojciechowska, ur. 28 września 1974 r. w Warszawie) - polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka i pisarka. Z wykształcenia (...)
Wojewódzki Kuba Władysław
(ur. 2 sierpnia 1963 w Koszalinie) ??? polski dziennikarz muzyczny i radiowy, publicysta, felietonista, perkusista, meloman, showman i satyryk. Gwiazda (...)
word of mouth
nieformalne przekazywanie opinii konsumenckich pomiędzy klientami
Wyszomirska Katarzyna
Rzecznik prasowy PolsatuZ wykształcenia politolog. Z Telewizją Polsat S.A. związana od początku. Zaczynała od losowań Totalizatora Sportowego i programów Teleaudio, (...)
wywiad grupowy
Metoda badań jakościowych; w 2-3 grupach liczących po 6-12 osób, reprezentatywnych dla różnych segmentów rynku, dyskutuje się nad produktem, jego (...)
Wywiad rynkowy
Wywiad rynkowy - badanie rynku, gromadzenie informacji na temat potrzeb i oczekiwań klientów oraz działalności konkurentów (ang. market research) oraz (...)

Dodaj własne

Gorące informacje

Praca.Wirtualnemedia.pl

Zamów newsletter
SPRAWDŻ, CO ZYSKUJESZ