WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

580 tys. widzów Teatru Telewizji w TVP1, hitem „Złodziej w sutannie”

520 tys. widzów programu Jana Pospieszalskiego w TVP1

2017-09-25 A A A KOMENTARZE: 24 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W nowym sezonie program „Warto rozmawiać” ogląda średnio 524 tys. widzów. TVP1 w czasie emisji audycji Jana Pospieszalskiego zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym.

Jan Pospieszalski, fot. TVP Jan Pospieszalski, fot. TVP

Publicystyczny program „Warto rozmawiać” w najnowszym sezonie pokazywany jest w czwartki około godz. 22.25. W okresie od 31 sierpnia do 21 września 2017 roku audycję oglądało średnio 524 tys. widzów, co przełożyło się na 5,97 proc. udziału w grupie 4+, 3,17 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 3,81 proc. w 16-59  - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Największą widownię zgromadził odcinek z 21 września br., który śledziło 610 tys. widzów. Wśród gości w studiu byli: prof. Joanna Senyszyn, Adam Andruszkiewicz, Agnieszka Wolska, Jacek Saryusz-Wolski oraz świadkowie imigranckich ataków z Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii.

Dla porównania, w sezonie 2016/2017 program Jana Pospieszalskiego gromadził średnio 750 tys. widzów, co dało Jedynce 7,67 proc. udziału w 4+, 3,87 proc. w 16-49 i 5,14 proc. w 16-59.

TVP1 w czasie emisji „Warto rozmawiać” zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem w tym czasie jest TVN, emitujący końcówkę „Kuchennych rewolucji” i filmy fabularne, co przekłada się na 11,72 proc. udziału. Drugi jest Polsat („Zdrady” i filmy; 10,41 proc.), a czwarta - TVP2 (gł. seriale „Miasto skarbów” i „Wypadek”; 3,98 proc.).

Również wśród widzów w grupach wiekowych 16-49 i 16-59 Jedynka jest trzecia.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w I półroczu br. udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów wyniósł 10,14 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Warto rozmawiać, Jan Pospieszalski, TVP1

Komentarze (24) Dodaj komentarz

  1. Wartościowy publicysta, ciekawy i charyzmatyczny prowadzący, klasa sama w sobie i bardzo wysoki poziom merytoryczny programu. Tak w skrócie oceniam Jana Pospieszalskiego.

    No, ale co z tego? Przecież dla lewaków JEDYNYM kryterium oceny jakiegokolwiek programu telewizyjnego są SŁUPKI OGLĄDALNOŚCI i zaraz będą udowadniali w komentarzach, jaką porażką jest ten program... Cóż, przynajmniej się z nich (tych lewaków) pośmieję! Szczególnie bawi mnie taki jeden, rozbawiony socjalistami z czegoś tam (nie wiem, co to jest piSS przez dwie S). Za każdym razem zapluwam ze śmiechu ekran laptopa, gdy czytam jego bajdurzenie! Niedawno ten rozbawiony socjalistami z czegoś tam miał do mnie pretensje, że wystosowałem pod jego adresem argumenty ad personam, bo nazwałem go obleśnym lewakiem, hahahahaha. Zapomniał tylko, że sam regularnie stosował pod moim adresem argumenty ad personam (wielokrotnie nazywał mnie radomskim matołem i innymi podobnymi określeniami) i zaczął je stosować dużo dużo wcześniej, niż ja użyłem określenia obleśny lewak. Jak to się mówi, kto mieczem wojuje, takim samym mieczem się rani, hahahahaha!

    Miłego ścigania się na słupki oglądalności. A ja się cieszę, że jest aż 520 tysięcy widzów inteligentnych i wymagających, których nie interesowała oferta komercyjnej papki na kanałach konkurencyjnych i włączyli TVP1. Ja też do tej zacnej elity należę, bo program Pospieszalskiego oglądam regularnie. I jestem z siebie dumny! Wolę należeć do tej elity, niż do masówki oglądającej TVN czy inne tam komercje.

    PS. Jeśli za chwilę ktoś podpisany moim nickiem napisze, że zapomniał się zaśmiać konserwatywnie, albo coś o hurtowni i wentylatorach, to nie będzie mój wpis, tylko wpis podszywacza. Ja nic nie zapominam i piszę od razu wszystko, co chcę napisać. Nie muszę chwilę później pisać nowego wpisu, bo zapomniałem coś dodać. Każdy inteligentny czytelnik doskonale też wie, że nie ma żadnej hurtowni wentylatorów. Jeśli za chwilę pojawi się wpis pod nickiem Krycha z Wałbrzycha, to też będzie dzieło podszywacza, bo prawdziwa Krycha nie udziela się tutaj od końca lipca (nie ma czasu, ma ważniejszą działalność konserwatywną).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia