WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Anna i Robert Lewandowscy liderami na Instagramie w Polsce, najbardziej angażuje Maffashion

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

Anna i Robert Lewandowscy otworzyli agencję Stor9_, na jej czele Anna Zielińska, Maciej Dutkowski i Jakub Zajdel

2017-06-22 A A A KOMENTARZE: 19 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Robert Lewandowski razem ze swoim współpracownikiem Tomaszem Zawiślakiem uruchomili agencją marketingową Stor9_. Jej pierwszymi klientami jest sam Lewandowski i jego żona Anna. Szefową firmy została Anna Zielińska, dyrektorem kreatywnym - Maciej Dutkowski, a dyrektorem ds. PR - Jakub Zajdel.

Robert i Anna Lewandowscy Robert i Anna Lewandowscy

Stor9_ zajmuje się głównie przygotowywaniem i realizację spójnej strategii komunikacji, łączącej wszystkie obszary działalności Anny i Roberta Lewandowskich. Mowa tutaj o karierze sportowej i aktywności biznesowej Roberta Lewandowskiego, a także o działaniach Anny Lewandowskiej w dziedzinie zdrowia, diety czy aktywności fizycznej.

Agencja rozpoczęła swoją działalność w pierwszym kwartale br. i uczestniczyła w procesach tworzenia treści z udziałem Lewandowskich dla marek takich jak Huawei (Robert Lewandowski występuje w jej reklamach od roku, w bieżącej kampanii promuje smartfon Huawei P10), Vistula (piłkarz w marcu przedłużył z nią umowę reklamową), head&shoulders (jej kolejna kampania z udziałem Lewandowskiego ruszyła wiosną), Gillette (piłkarz reklamuje ją od paru lat), Coca-Cola czy Foods by Ann.

- Chcemy kontynuować tworzenie spójnych, wiarygodnych i przede wszystkim wysokiej jakości treści z udziałem Anny i Roberta. Jeśli będzie to content związany z kampaniami marketingowymi, to naszym głównym zadaniem będzie stworzenie takiej platformy komunikacji, która będzie działała korzystnie zarówno dla ambasadora, jak i dla promowanej marki. Wymiernym sukcesem będzie dla nas opowiadanie takich historii, które przełożą się na pozytywny odbiór użytkowników - zapowiada Anna Zielińska, CEO w Stor9_.

Zielińska poprzednio przez trzy lata była new business directorem w agencji Isobar Polska (grupa Dentsu Aegis Network), a wcześniej pełniła taką samą funkcję w agencji Socializer, która na początku 2014 roku została przejęta przez Dentsu Aegis. Ogółem z branżą marketingową jest związana od ponad 10 lat, realizowała projekty dla takich marek i firm jak Huawei, Pandora, Mattel, BNP Paribas, MasterCard Poland, AXA Polska i nc+.

Dyrektorem kreatywnym Stor9_ jest Maciej Dutkowski, który poprzednio przez 4,5 roku pełnił funkcję creative group head w Isobar Polska. Wcześniej pracował m.in. w McCann Worldgroup i Atom Agency.

Funkcję PR directora objął Jakub Zajdel, założyciel agencji Consulting’n more (do niedawna działającej jako Consulting&More), którą nadal będzie kierował.

Do Roberta Lewandowskiego należy 70 proc. udziałów Stor9_, a część pozostałych - do jego przyjaciela i współpracownika Tomasza Zawiślaka. - Pomysł na agencję Stor9_ to dodatkowe wsparcie dla obecnych współpracowników Anny i Roberta. Naszym celem było rozbudowanie ich struktury tak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych Lewandowskich. Zależy nam na udoskonaleniu standardów komunikacji, aby zabezpieczały one potrzeby obu stron - opisuje Zawiślak.

Agencja będzie też współpracowała z innymi osobami z managementu Anny i Roberta Lewandowskich: Mariuszem Siewierskim (dyrektorem ds. współpracy biznesowej), Moniką Rebizant (menedżerką ds. komunikacji) oraz Aleksandrą Dec (event marketing managerem).

Autor: tw

Wiecej informacji: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Zielińska, Maciej Dutkowski, Jakub Zajdel

Komentarze (19) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia