WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Wojciech Rzążewski po 14 latach pracy odchodzi z Grupy Onet-RASP

Anna Kaczmarska i Wojciech Fusek zajmą się treściami premium i płatnymi w Grupie Onet-RASP

2017-10-23 A A A KOMENTARZE: 15 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Anna Kaczmarska i Wojciech Fusek zaczynają pracę w Grupie Onet-RAS Polska. Kaczmarska będzie dyrektorem wydawniczym segmentu treści premium, a Fusek będzie odpowiedzialny za rozwój strategii płatnych treści.

Anna Kaczmarska i Wojciech Fusek zajmą się treściami premium i płatnymi w Grupie Onet-RASP

Do głównych zadań Anny Kaczmarskiej w Grupie Onet-RAS Polska będzie należał nadzór i koordynacja działań w segmencie treści premium, w skład którego wchodzą marki „Newsweek Polska” i „Forbes”. Kaczmarska będzie odpowiadała za ich rozwój we wszystkich kanałach dystrybucji treści.

Stanowisko objęte przez Kaczmarską to nowa funkcja w Grupie Onet-RAS Polska. - Czytelnicy na całym świecie deklarują, że będą płacić za wartościowe i oryginalne treści. W naszym portoflio posiadamy takie materiały redakcyjne, szczególnie pod szyldem „Newsweek Polska” i „Forbes”. Dlatego właśnie inwestujemy w dystrybucję treści premium, chcemy jeszcze efektywniej docierać z nimi do wymagających odbiorców - komentuje Mark Dekan, CEO firmy.

Kaczmarska poprzednio przez 18 lat była związana z Grupą ZPR Media. Początkowo m.in. pełniła funkcję dyrektora biura reklamy Muratora. W zarządzie spółki IDMnet pracowała od roku 2007, najpierw jako członek zarządu i dyrektor handlowy, następnie jako wiceprezes i dyrektor zarządzający, a od maja 2008 roku jako prezes. W 2012 roku została prezesem agencji badawczej Accorp. Była także wiceprezesem zarządu spółki Time, odpowiadała w niej za przychody z internetu

W kierownictwie IDMnetu i Accorp w połowie br. zastąpił ją Michał Hejka.

Z kolei Wojciech Fusek będzie w Grupie Onet-RAS Polska odpowiedzialny za rozwój strategii płatnych treści. Do jego pierwszych zadań będzie należało zaimplementowanie nowej platformy sprzedażowej dla marek i produktów z portfolio wydawniczego firmy.

Poprzednio Fusek przez 25 lat pracował w „Gazecie Wyborczej”. Zaczynał jako dziennikarz w dziale sportowym, potem był m.in. szefem „Gazety Stołecznej”, dyrektorem operacyjnym oddziałów regionalnych „GW”, dyrektorem wydawniczym „GW” oraz zastępcą redaktora naczelnego „GW”. Rozstał się z dziennikiem pod koniec ub.r. w ramach zwolnień grupowych.

Autor: tw

Wiecej informacji: Anna Kaczmarska, Wojciech Fusek, Onet-RASP

Komentarze (15) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia