WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Anna Pietrzak szefem Amway Polska

2011-07-19 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Anna Pietrzak objęła stanowisko dyrektor naczelnej filii Amway w Polsce. Jest odpowiedzialna zarówno za Polskę, jak i kraje bałtyckie (Litwa, Łotwa, Estonia).

Anna Pietrzak szefem Amway Polska

Głównym zadaniem postawionym przed nową dyrektor naczelną Amway Polska jest szerokie wykorzystanie produktów do intensyfikacji wzrostu sprzedaży.

Pietrzak jest związana z Amway Polska od 17 lat. Swoją karierę w firmie zaczynała jako asystentka dyrektora naczelnego. Ostatnio pełniła funkcję dyrektor HR na region Europy Wschodniej obejmujący 10 rynków (Rosja, Polska, Węgry, Ukraina, Czechy, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Rumunia i Turcja). Do jej zadań należało m.in. doradztwo i kontrola w zakresie struktury organizacyjnej i restrukturyzacji oraz efektywnego wykorzystania zasobów HR, a także doradztwo w zakresie prawnych aspektów zatrudnienia.

Obszarem jej działań była również implementacja i zarządzanie europejskimi i globalnymi projektami w obszarze HR - stworzyła i wdrożyła strategię HR na nowo otwieranych (a obecnie największych w Europie) dwóch rynkach firmy - Ukrainie (2003) i w Rosji (2005).

Pietrzak miała także wkład w powstanie Amway Business Centre Europe w Krakowie. Jest to centrum outsourcingowe firmy obsługujące 28 rynków Amway w Europie, które dziś zatrudnia prawie 200 pracowników z różnych dziedzin.

Pietrzak jest absolwentką Wydziału Marketingu i Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również międzynarodowe zarządzanie na studiach MBA Uniwersytetu Europejskiego w Szwajcarii. Jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Autor: km

Wiecej informacji: Anna Pietrzak, Amway Polska

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia