WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Rafał Tomański korespondentem PAP w Azji

Gorący temat

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

0

Anna Popek szefową PAP Life w Polskiej Agencji Prasowej, pozostanie w programach TVP

2017-03-20 A A A KOMENTARZE: 17 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej Anna Popek została szefową PAP Life, działu lifestylowego Polskiej Agencji Prasowej. Nadal będzie prowadziła programy w TVP.

Anna Popek, fot. TVP Anna Popek, fot. TVP

- Cieszę się, że mogę objąć dział PAP Life w Polskiej Agencji Prasowej. To dla mnie zawodowe wyzwanie i szansa na wykorzystanie swojego doświadczenia i umiejętności. Tematyka jest mi bliska, bo zajmuję się nią od kilkunastu lat prowadząc programy śniadaniowe. Teraz, wspólnie z zespołem, będziemy mogli opisywać styl życia, nowe prądy w modzie, kulinariach, kulturze i obyczajach. Będzie też miejsce na wywiady z artystami, autorami książek, gwiazdami filmu i seriali - wylicza Anna Popek.

Redakcja PAP Life przygotowuje dla innych mediów teksty, zdjęcia i treści wideo. Codziennie przygotowywanych jest ok. 40-60 materiałów, dotyczących m.in. rozrywki, show-biznesu, mody i zdrowia. Dział funkcjonuje w PAP od ponad 10 lat.

Anna Popek od 20 lat jest związana z Telewizją Polską. Od 1999 roku pracowała w TVP1 jako prezenterka oprawy i prowadząca „Kawę czy herbatę”. Potem przez wiele lat prowadziła „Pytanie na śniadanie”, a przez pewien okres także program „Załóż się”. Była też związana z TVP Wrocław i TVP Katowice.

Wiosną ub.r. wróciła do TVP1, od kwietnia do czerwca była jednym z gospodarzy programu „Świat się kręci”. W wakacje prowadziła cykl „Akcja wakacje”, jesienią ub.r. - programy „Zatrzymaj chwile” i „Po prostu zdrowie” w TVP1, „Halo Polonia” w TVP Polonia, „Szeptem” w TVP2, a od końca lutego br. jest w grupie prowadzących nowy poranny program „Dzień dobry Polsko” w TVP1. Prowadziła też niektóre koncerty i uroczystości okolicznościowe współorganizowane przez Telewizję Polską

- Przede mną czas intensywnej pracy, będę bowiem łączyła swoje obowiązki w TVP z nowymi zadaniami - zapowiedziała Anna Popek.

Autor: tw

Wiecej informacji: Anna Popek, PAP, Polska Agencja Prasowa

Komentarze (17) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia