WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Konsultacje o badaniach oglądalności oceniane jako dalsza presja TVP na Nielsena. TNS, Millward Brown i ARC nie wezmą udziału

Gorący temat

Ipla z nową wersją: stacje, filmy i seriale HBO, kanały tv w osobnym pakiecie

0

ARC Rynek i Opinia otworzyło Laboratorium Analiz Badawczych, na jego czele Michał Dubrawski

2017-01-09 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W ARC Rynek i Opinia ruszyło Laboratorium Analiz Badawczych (LAB) - nowy zespół ds. analiz i innowacji pod kierownictwem Michała Dubrawskiego. Zadaniem LAB-u jest wsparcie zespołów badawczych w zakresie projektowania i przeprowadzania oferowanych klientom analiz oraz rozwijanie nowych produktów badawczych.

ARC Rynek i Opinia otworzyło Laboratorium Analiz Badawczych, na jego czele Michał Dubrawski

Laboratorium Analiz Badawczych w ARC Rynek i Opinia ma na celu skupiać i rozwijać kompetencje badawczo-analityczne firmy. Jest to interdyscyplinarna jednostka, skupiająca pracowników posiadających różnorodne doświadczenia i kompetencje – od badawczych począwszy, poprzez analityczne, na programistycznych kończąc. Zespół wspiera projekty zarówno na etapie konsultacji przygotowanych ofert jak i na etapie projektowania i przeprowadzania konkretnych analiz w już realizowanych badaniach.

LAB operuje na styku różnych obszarów, tworzy centrum kompetencyjne wspierające doskonalenie standardów w zakresie metod zbierania, analizy i przetwarzania danych, a także rozwija nowe produkty badawcze.

 Zarząd ARC Rynek i Opinia dał nam dużą przestrzeń i środki do działania - dzięki temu mamy możliwość realizacji śmiałych pomysłów i podejmowania się przedsięwzięć, na których zrealizowanie w innych działach brakowałoby czasu. Kreatywne podejście do odpowiadania na pytania klientów za pomocą różnorodnych technik badawczych i analiz to właśnie to, co wyróżnia LAB - podkreśla Michał Dubrawski, kierownik LAB-u.

Autor: km

Wiecej informacji: ARC Rynek i Opinia, Michał Dubrawski, Laboratorium Analiz Badawczych

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia