WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

T-Mobile Polska rozwija sieć sprzedaży i zwiększa zatrudnienie. Operator w ciągu roku pozyskał prawie dwa razy więcej numerów z innych sieci

Gorący temat

Snapchat pozwoli dzielić się Discover Stories poza aplikacją - poprzez linki do serwisu www

0

Artur Ostrowski, dyrektor ds. rynku B2B T-Mobile Polska odchodzi z firmy

2017-12-15 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Artur Ostrowski, członek zarządu i dyrektor ds. rynku B2B w T-Mobile Polska z końcem grudnia 2017 roku opuści firmę. Przyczyn jego odejścia nie podano, Ostrowskiego tymczasowo zastąpi na stanowisku Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska.

Artur Ostrowski, dyrektor ds. rynku B2B T-Mobile Polska odchodzi z firmy

W komunikacie T-Mobile Polska przypomniano, że Artur Ostrowski przeprowadził reorganizację pionu B2B dostosowując go do obecnych wymagań rynkowych i wyznaczonych celów biznesowych.

T-Mobile podaje, że pod kierownictwem Ostrowskiego B2B zrealizowało największe w historii przejęcie numerów komórkowych od innego operatora, udaną integrację T-System, a także najlepsze od 2013 r. wyniki w zakresie Net Adds i MNP.

Przyczyn odejścia Ostrowskiego przewidzianego na koniec grudnia br. nie podano. Obecnie trwa proces wyboru nowego szefa pionu. Do jego zakończenia zarządzanie segmentem B2B przejmie Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska.

Artur Ostrowski dołączył do zarządu T-Mobile Polska, gdy prezesem telekomu był Adam Sawicki. Obaj pracowali wcześniej dla GTS Central Europe i TeliaSonera International Carrier.

Sawicki rozstał się z T-Mobile Polska w końcu marcu br. Niedługo potem spółka poinformowała o odejściu Elżbiety Wójcik, która także dołączyła do zarządu za czasów Sawickiego.

Autor: ps

Wiecej informacji: Artur Ostrowski, T-Mobile Polska

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia