WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jacek Kurski chce od Gazeta.pl przeprosin i 10 tys. zł. na cele charytatywne za tekst, jakoby opóźnił odlot samolotu

Barbara Rudnicka szefową ds. rozwoju biznesu internetowego Agory

2018-01-09 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Barbara Rudnicka została dyrektorem ds. rozwoju biznesu segmentu internet Agory. Ma współtworzyć strategie sektorowe, a także prowadzić rozmowy z potencjalnymi partnerami.

Barbara Rudnicka Barbara Rudnicka

Zgodnie z zapowiedziami zarządu, w nowym roku spółka ma stawiać na rozwój biznesu - zarówno organicznego, jak i poprzez akwizycje.

 - Barbara Rudnicka to energiczna menadżerka, z dużą wiedzą na temat rynku inwestycyjnego i biznesu internetowego. Jestem przekonany, że z jej pomocą uda nam się zrealizować nasze plany - mówi Paweł Wujec, dyrektor segmentu internet w Agorze.

Rudnicka ma wieloletnie doświadczenie inwestycyjne w obszarze venture capital i corporate M&A. Od 2015 roku w Bauer Media była odpowiedzialna m.in. za analizę potencjalnych celów inwestycyjnych, prowadzenie procesów akwizycyjnych oraz współtworzenie strategii rozwoju cyfrowej części firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej i w Skandynawii.

W październiku ub. roku, po 16 latach pracy w Agorze, z firmą pożegnał się Maciej Wicha, wicedyrektor segmentu internet.

W pierwszych trzech kwartałach br. segment internetowy Agory zanotował spadek wpływów o 2 proc. do 116 mln zł oraz zysku EBITDA z 18,5 do 13,1 mln zł.

Autor: jk

Wiecej informacji: Barbara Rudnicka, Agora, Paweł Wujec

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia