WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grupa Onet-RASP pokaże wiosną własne seriale dokumentalne i fabularne, chce dalej współpracować z TVP

Bartosz Pucek szefem projektów cyfrowych i mobilnych w Onet-RASP

2016-03-01 A A A KOMENTARZE: 33 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Bartosz Pucek objął funkcję head of mobile & digital projects w Grupie Onet-RASP. To nowo utworzone stanowisko w firmie.

Shutterstock.com Shutterstock.com

Pucek będzie odpowiedzialny za wdrożenie strategii mobilnej w Grupie, w tym za rozwój produktów, działania edukacyjne oraz strategiczne partnerstwa. Będzie podlegał bezpośrednio Jovanowi Proticowi, chief operations officerowi Grupy Onet-RASP.
 
- W tym roku mamy duże plany związane z segmentem mobile, dlatego tak istotne jest zbudowanie silnego zespołu profesjonalistów - komentuje Protic.

Bartosz Pucek pracę zawodową rozpoczął w 2001 roku jako przedsiębiorca, zakładając serwis Randka.pl. W latach 2008 - 2010 pracował w firmie Kreativ, gdzie jako product manager zarządzał serwisami Media2.pl, Finansowo.pl i Szafa.pl. Potem przez trzy lata pełnił funkcję head of mobile w Grupie O2.

Od 2012 do 2015 roku Pucek pracował dla grupy kapitałowej funduszu PE - Advent International, gdzie jako digital & mobile strategy executive, zrealizował przejęcie WSIP. Od 2014 roku jest członkiem rady nadzorczej Ifinity Group, która dostarcza inteligentne technologie dla miast, przestrzeni publicznych i klientów komercyjnych.

Pucek ukończył Stanford University School of Business Strategic Marketing i Digital Marketing oraz Venture Deals na Kauffman Fellows Academy.

Autor: pp

Wiecej informacji: Bartosz Pucek, Onet-RASP, Onet.pl, mobile

Komentarze (33) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia