WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Michał Fajbusiewicz o powrocie „Magazynu 997” do TVP: to zdekomunizowany plagiat, chcą wykorzystać moją doskonałą oglądalność

„Big Music Quiz” startuje w TVP2. Emisja w niedziele o 20.05 (wideo)

2018-03-09 A A A KOMENTARZE: 12 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od 11 marca br. w niedziele o 20.05 TVP2 będzie emitować „Big Music Quiz” - muzyczny format, którego gospodarzem został Sławomir Zapała. Gośćmi pierwszego odcinka będą: Piotr Kupicha, Antoni Królikowski, Marzena Rogalska, Norbi, Grzegorz Halama, Otylia Jędrzejczak, Olga Frycz i Katarzyna Bujakiewicz.

„Big Music Quiz” startuje w TVP2. Emisja w niedziele o 20.05 (wideo)

W każdym odcinku „Big Music Quiz” rywalizują ze sobą dwie czteroosobowe drużyny, złożone z aktorów, wokalistów i celebrytów. Rywalizują oni w rozpoznawaniu tytułów piosenek oraz odpowiadaniu na pytania dotyczące np. ciekawostek związanych z muzyką, polskich artystów czy popularnych płyt muzycznych

Każdy odcinek składa się z 6 rund, w ramach których uczestnicy rozwiązują zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Pierwsza runda ma dodatkowo na celu wyłonienie kapitanów obu drużyn, którzy następnie dobierają sobie zespół spośród pozostałych uczestników. Zwycięzca danego odcinka otrzymuje złotą płytę - nagrodę w programie. Rywalizacji gwiazd towarzyszy publiczność w studiu.

Gospodarzem muzycznego show został Sławomir Zapała, aktor i piosenkarz, znany z wylansowania przeboju „Miłość w Zakopanem”.

Gośćmi pierwszego odcinka będą: Piotr Kupicha, Antoni Królikowski, Marzena Rogalska, Norbi, Grzegorz Halama, Otylia Jędrzejczak, Olga Frycz i Katarzyna Bujakiewicz. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą m.in. Joannę Jabłczyńską, Annę Dereszowską, Darię Widawską, Mateusza Banasiuka i Pawła Królikowskiego.

Premierowe odcinki „Big Music Quiz” na antenie TVP2 będzie można oglądać w niedziele o godz. 20.05, począwszy od 11 marca 2018 roku. Premiera programu odbędzie się tydzień później niż pierwotnie zakładano.

Program „Big Music Quiz” oparty jest na francuskim formacie „Le Grand Blind Test”, należącym do firmy Endemol Shine Polska, która jest producentem polskiej edycji show.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 7,87 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Big Music Quiz, TVP2, Sławomir Zapała, Endemol Shine Polska

Komentarze (12) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia