WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Automatyzacja szansą dla polskiego rynku pracy

„Daj się znaleźć na całego” zachęca GoldenLine.pl w reklamach

2018-01-11 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Serwis rekrutacyjny GoldenLine.pl rozpoczęła kampanię reklamową zachęcającą do zakładania i uzupełniania profili zawodowych na stronie. Akcję, realizowaną pod hasłem „Daj się znaleźć na całego”, przygotowała agencja Up.

„Daj się znaleźć na całego” zachęca GoldenLine.pl w reklamach

Celem kampanii jest zachęcenie specjalistów, aby zadbali o uzupełnienie swojego profilu zawodowego na GoldenLine.pl. Coraz częściej bowiem to pracodawcy jako pierwsi kontaktują się z wybranymi specjalistami, którzy mają założony w serwisie profil zawodowy, zapraszając ich do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

- Na GoldenLine co miesiąc ponad 50 tys. osób dostaje propozycje pracy bezpośrednio od rekrutera, dlatego tak ważne jest, aby nasz profil zawodowy pokazywał wszystkie informacje kluczowe z perspektywy pracodawcy. Firmy coraz częściej szukają pracowników poprzez direct search, tzn. analizę profili zawodowych założonych w naszym serwisie i bezpośrednie zaproszenie najlepszych specjalistów do procesu rekrutacji. Aktualny i dobrze uzupełniony profil zawodowy sprawia, że nie stracimy szansy na lepszą pracę - o tym właśnie przypominamy w naszej styczniowej kampanii - podkreśla Karol Traczykowski, prezes GoldenLine.

- W dzisiejszych czasach profil na portalu takim jak GoldenLine to konieczność. Stanowi prawdziwą wizytówkę biznesową i może decydować o rozwoju kariery. Każdy jego element, nawet drobny, wpływa na to, czy otrzymamy ofertę pracy. Dlatego profil warto mieć uzupełniony w pełni. To właśnie tę prawdę wykorzystaliśmy, tworząc naszą kreację. Przedstawiając postaci z oczywistymi brakami stworzyliśmy intrygującą metaforę dla nieuzupełnionego profilu. Tak jawią się bowiem specjaliści, którzy nie uzupełnili wszystkich informacji o sobie. Nietypowy wygląd osób na reklamie przykuwa także skutecznie uwagę odbiorców - opisuje Tomasz Graszewicz z agencji Up, która przygotowała kreację reklam.

Działania reklamowe obejmują internet, kina oraz wiaty przystankowe. Potrwają do końca stycznia.

Autor: tw

Wiecej informacji: GoldenLine.pl, praca, rynek pracy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia