WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Beata Biel: z Google News Lab do Grupy TVN

Gorący temat

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

5

Daniel Rząsa w Google News Lab. Poprowadzi warsztaty dla dziennikarzy

2018-01-12 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Daniel Rząsa będzie współpracował z Google News Lab jako teaching fellow. Poprowadzi warsztaty dla redakcji medialnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej z wykorzystania narzędzi internetowych w pracy dziennikarskiej.

Daniel Rząsa w Google News Lab. Poprowadzi warsztaty dla dziennikarzy

Daniel Rząsa specjalizuje się w dziennikarstwie finansowym i data journalist. Przez wiele lat pracował jako dziennikarz w Polsce i Wielkiej Brytanii, m.in. jako reporter w Citywire i HFMWeek w Londynie, a także szef redakcji Forsal.pl i zastępca kierownika działu Biznes w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Brał udział w kilku międzynarodowych programach dziennikarskich, m.in. Foreign Correspondents Programme w Helsinkach, EU Journalism Training w redakcji EurActiv.com w Brukseli, Marjorie Deane Summer Schools w Szanghaju i Nowym Jorku oraz M100 Youth Media Workshop w Poczdamie.

Jest absolwentem kierunku MA Financial Journalism na City, University of London, a także prowadzonego przez Radę Europy i Europejską Akademię Dyplomacji programu Visegrad School of Political Studies.

Poprzednio specjalistą ds. szkoleń w Google News Lab była Beata Biel.

Autor: pr

Wiecej informacji: Daniel Rząsa, Google News Lab, teaching fellow

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia