WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dawid Frik za Wojciecha Sitka dyrektorem biura promocji Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu

2017-06-13 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dawid Frik, dotychczasowy rzecznik prasowy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, objął stanowisko dyrektora biura promocji uczelni. Zastąpił Wojciecha Sitka, który będzie zarządzał biurem rekrutacji DSW.

Dawid Frik za Wojciecha Sitka dyrektorem biura promocji Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu

Pełnione do tej pory funkcje - rzecznika prasowego DSW oraz pełnomocnika rektora ds. współpracy z absolwentami DSW - pozostaną w zakresie obowiązków Frika. Nadal będzie on również prowadził zajęcia ze studentami w obszarze public relations, marketingu, e-PR, mediarelations oraz zarządzania.

Dodatkowo, poza działalnością w DSW, Frik udziela się w środowisku dolnośląskich organizacji pozarządowych i podejmuje działania na rzecz ich integracji, m.in. był inicjatorem i koordynatorem Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej przy Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie pracował na stanowisku starszego specjalisty ds. marketingu i sprzedaży. Wcześniej otrzymał również nominację w plebiscycie "Akcja akacja. Akcja dąb" dla Niezwykłych Dolnoślązaków, organizowanym przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych.

Dawid Frik jest absolwentem DSW we Wrocławiu. Ukończył z wyróżnieniem studia I stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz studia II stopnia na specjalności zarządzanie wizerunkiem i e-PR. Był jednym z laureatów stypendialnego konkursu rektora na najlepszą pracę licencjacką. W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu ukończył podyplomowe studia menedżerskie.

Autor: km

Wiecej informacji: Dawid Frik, Wojciech Sitek, Dolnośląska Szkoła Wyższa

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia