WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Tomasz Lis i naTemat.pl muszą przeprosić Michała M. Lisieckiego, PMPG i „Do Rzeczy” za „cinkciarski kapitał”

Dominik Zdort felietonistą „W Sieci”, Filip Memches współpracownikiem „Do Rzeczy”

2017-05-09 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dominik Zdort, redaktor naczelny serwisu TVP.info, został felietonistą tygodnika „W Sieci” (Fratria), natomiast Filip Memches zaczął współpracę z „Do Rzeczy” (Orle Pióro). Wcześniej obaj pracowali w „Rzeczpospolitej”.

Dominik Zdort i Filip Memches Dominik Zdort i Filip Memches

Felietony Dominika Zdorta publikowane są z nadtytytułem „Prawda nie leży pośrodku”. Ukazały się w dwóch poprzednich numerach „W Sieci”, kolejny jest w bieżącym wydaniu tygodnika.

Zdort od połowy lutego br. jest redaktorem naczelnym serwisu internetowego TVP.info. Wcześniej przez ponad 20 lat był związany z „Rzeczpospolitą” - od 1993 roku do końca ub.r. (z przerwą w latach 2003-2006). Przez ostatnie pięć lat był szefem działu Opinie i „Plusa Minusa”, weekendowego wydania tego dziennika. Odszedł razem z innymi redaktorami „Plusa Minusa” Filipem Memchesem, Beatą Zubowicz i Wojciechem Stanisławskim.

Memches zaczął właśnie współpracę z „Do Rzeczy”, zadebiutował na jego łamach w poprzednim wydaniu. - Na łamach „Do Rzeczy” opublikowałem na razie tylko jeden tekst, a kwestia publikowania kolejnych pozostaje otwarta - zaznaczył w odpowiedzi na pytania Wirtualnemedia.pl. - Podobnie jest z miesięcznikiem internetowym Nowa Konfederacja - w marcu ukazał się tam jeden mój tekst. Wobec żadnego z tytułów prasowych nie mam żadnych zobowiązań, publikuję jako autor zewnętrzny - dodał.

- Na razie jest to współpraca od czasu do czasu, może w przyszłości będzie bardziej regularna - przekazał portalowi Paweł Lisicki, redaktor naczelny „Do Rzeczy”.

Od stycznia br. Filip Memches jest związany z Polskim Radiem 24, prowadzi niektóre audycje publicystyczne („Podsumowanie dnia” i „Gorący temat”) oraz cotygodniowy program „Życie z duszą czy bez”.

Memches z „Rzeczpospolitą” był związany przez kilka lat. Współpracował jako publicysta z tym dziennikiem i z tygodnikiem „Uważam Rze” (w latach 2011-2012, kiedy redagowali go dziennikarze, z których część pracuje obecnie w „Do Rzeczy”), a w latach 2012-2016 był sekretarzem działu Opinie, zajmował się m.in. weekendowym wydaniem „Plus Minus”.

Według danych ZKDP w lutym br. średnia sprzedaż ogółem „W Sieci” wynosiła 75 085 egz., a „Do Rzeczy” - 58 505 egz.

Autor: tw

Wiecej informacji: Dominik Zdort, W Sieci, Filip Memches, Do Rzeczy

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80
  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej