WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Mikrofon TOK FM” ruszy w I kwartale 2017 roku. „Rozwija się zgodnie z planem”

Gorący temat

Wpadka senatora PO: w „Młodzież kontra…” stwierdził, że nikt normalny nie chodzi do TVP Info (wideo)

0

Dorota Warakomska w Radiu Tok FM. Przejmuje „Poranek Radia Tok FM” po Janinie Paradowskiej

2017-01-11 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od czwartku, 12 stycznia Dorota Warakomska będzie prowadzącą porannego pasma w Radiu Tok FM (Grupa Radiowa Agory). Zastąpi Janinę Paradowską, po śmierci której czwartkowy poranek nie miał stałego prowadzącego.

Dorota Warakomska  (Fot. Agata Grzybowska/ Agora) Dorota Warakomska (Fot. Agata Grzybowska/ Agora)

Przez pięć dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku - między godz. 7.00 a 9.00 nadawana jest audycja „Poranek Radia Tok FM”. Pierwszą godzinę zwykle zapełniają analizy i rozmowy z zaproszonymi gośćmi, drugą - komentarze dziennikarzy. W poniedziałek audycję prowadzi Dominika Wielowieyska, we wtorek Jan Wróbel, w środę Piotr Kraśko, a w piątek - Jacek Żakowski . Do czerwca 2016 roku gospodynią czwartkowego programu była Janina Paradowska, jednak po jej śmierci do teraz ten dzień nie zyskał stałego prowadzącego - audycję prowadzili zapraszani publicyści z innych dni.

Teraz stacja zdecydowała się powierzyć czwartkowe prowadzenie współpracującej z radiem Dorocie Warakomskiej. - Moja działalność społeczna będzie także moją misją na antenie Radia Tok FM (dziennikarka jest prezeską stowarzyszenia „Kongres Kobiet” - przyp. red). Przez pryzmat spraw kobiet będę starała się pokazywać politykę, gospodarkę, kulturę i tematy społeczne. Moja druga pasja to Ameryka, ale w studiu Tok FM będę unikała wolnej amerykanki - mówi Dorota Warakomska.

Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną. W latach 1991-2006 była związana z Telewizją Polską. Przez cztery lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych, a także prezenterką programów informacyjnych Wiadomości i Panorama. Pełniła również funkcję wicedyrektorki w TVP1 odpowiedzialnej za informacje i publicystykę. Z Radiem Tok FM jest związana od 2016 r., kiedy jako specjalna wysłanniczka stacji relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Radio TOK FM w 2016 roku osiągnęło rekordowy wynik słuchalności - 2,3 pkt. proc.

 

Autor: jk

Wiecej informacji: Poranek Radia TOK FM, TOK FM, Dorota Warakomska

Komentarze (13) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia