WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Mikrofon TOK FM” ruszy w I kwartale 2017 roku. „Rozwija się zgodnie z planem”

Dorota Warakomska w Radiu Tok FM. Przejmuje „Poranek Radia Tok FM” po Janinie Paradowskiej

2017-01-11 A A A KOMENTARZE: 10 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od czwartku, 12 stycznia Dorota Warakomska będzie prowadzącą porannego pasma w Radiu Tok FM (Grupa Radiowa Agory). Zastąpi Janinę Paradowską, po śmierci której czwartkowy poranek nie miał stałego prowadzącego.

Dorota Warakomska  (Fot. Agata Grzybowska/ Agora) Dorota Warakomska (Fot. Agata Grzybowska/ Agora)

Przez pięć dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku - między godz. 7.00 a 9.00 nadawana jest audycja „Poranek Radia Tok FM”. Pierwszą godzinę zwykle zapełniają analizy i rozmowy z zaproszonymi gośćmi, drugą - komentarze dziennikarzy. W poniedziałek audycję prowadzi Dominika Wielowieyska, we wtorek Jan Wróbel, w środę Piotr Kraśko, a w piątek - Jacek Żakowski . Do czerwca 2016 roku gospodynią czwartkowego programu była Janina Paradowska, jednak po jej śmierci do teraz ten dzień nie zyskał stałego prowadzącego - audycję prowadzili zapraszani publicyści z innych dni.

Teraz stacja zdecydowała się powierzyć czwartkowe prowadzenie współpracującej z radiem Dorocie Warakomskiej. - Moja działalność społeczna będzie także moją misją na antenie Radia Tok FM (dziennikarka jest prezeską stowarzyszenia „Kongres Kobiet” - przyp. red). Przez pryzmat spraw kobiet będę starała się pokazywać politykę, gospodarkę, kulturę i tematy społeczne. Moja druga pasja to Ameryka, ale w studiu Tok FM będę unikała wolnej amerykanki - mówi Dorota Warakomska.

Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną. W latach 1991-2006 była związana z Telewizją Polską. Przez cztery lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych, a także prezenterką programów informacyjnych Wiadomości i Panorama. Pełniła również funkcję wicedyrektorki w TVP1 odpowiedzialnej za informacje i publicystykę. Z Radiem Tok FM jest związana od 2016 r., kiedy jako specjalna wysłanniczka stacji relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Radio TOK FM w 2016 roku osiągnęło rekordowy wynik słuchalności - 2,3 pkt. proc.

 

Autor: jk

Wiecej informacji: Poranek Radia TOK FM, TOK FM, Dorota Warakomska

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze (10) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej