WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

UPC z nową ofertą dla przedsiębiorców „Business week”

Dzięki umowie z Play UPC Polska stanie się wirtualnym operatorem komórkowym

2017-09-22 A A A KOMENTARZE: 8 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Play i UPC zawarły porozumienie zgodnie z którym operator komórkowy dostarczy UPC Polska hurtowy dostęp do usług telekomunikacyjnych. Dzięki temu dostawca kablowy zamierza wejść na rynek telefonii komórkowej jako operator wirtualny.

Dzięki umowie z Play UPC Polska stanie się wirtualnym operatorem komórkowym

Jak podano w czwartek wieczorem Play i UPC Polska podpisały umowę o współpracy, dzięki której Play zaoferuje UPC Polska hurtowy dostęp do usług telekomunikacyjnych pozwalający dostawcy kablowemu na świadczenie swoim klientom usług mobilnych, jako operator wirtualny (MVNO).

- Współpraca z UPC jest kontynuacją strategii Play skutecznego docierania do nowych segmentów klientów poprzez współpracę z wirtualnymi operatorami, zwłaszcza operatorami telewizji kablowej, dla których usługi mobilne są naturalnym uzupełnieniem ich dotychczasowej oferty pakietowej - zaznacza Jørgen Bang-Jensen, prezes Play.

- Partnerstwo UPC Polska z Play to kolejny krok w realizacji strategii zwiększania mobilności naszych usług, pozwalającej naszym klientom na coraz swobodniejszy dostęp do najwyższej jakości telewizji cyfrowej i nieograniczonego, najszybszego internetu - zapowiada z kolei Frans-Willem de Kloet, CEO UPC Polska.

UPC na koniec czerwca br. obsługiwało 1 429 200 klientów, o 5 tys. mniej niż rok wcześniej. W minionym półroczu spółka Play Communications zanotowała wzrost wpływów operacyjnych do 3,21 mld zł i spadek zysku netto do 57,5 mln zł. Miała 14,48 mln klientów, w tym 8,94 mln abonentów.

Autor: ps

Wiecej informacji: Play, UPC, MVNO

Komentarze (8) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia