WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Natalia Makowska, Kamil Przybyszewski i José María Alonso w zespole Brand New Galaxy

Dziewięć osób awansowało w Solski Communications

2018-01-16 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od początku roku awanse w agencji public relations Solski Communications awanse otrzymało łącznie dziewięcioro konsultantów: Sabina Figarska, Zofia Kurek-Maciejewicz, Justyna Popiołek-Osial, Natalia Makowska, Aleksandra Gołda, Agata Grzelczyk, Monika Leszczyńska, Ewelina Piec oraz Bartosz Węgierek.

Od góry po lewj: Sabina Figarska, Zofia Kurek-Maciejewicz, Justyna Popiołek-Osial, Natalia Makowska, Aleksandra Gołda, Agata Grzelczyk, Monika Leszczyńska, Ewelina Piec oraz Bartosz Węgierek Od góry po lewj: Sabina Figarska, Zofia Kurek-Maciejewicz, Justyna Popiołek-Osial, Natalia Makowska, Aleksandra Gołda, Agata Grzelczyk, Monika Leszczyńska, Ewelina Piec oraz Bartosz Węgierek

Sabina Figarska i Zofia Kurek-Maciejewicz objęły stanowiska senior managerów, obie pracują w agencji od 2008, tj. niemal od początku jej istnienia. Figarska jest szefową działu brand PR practice, natomiast Kurek-Maciejewicz wiceszefową corporate communications and public affairs practice.

Justyna Popiołek-Osial i Natalia Makowska objęły funkcje managerów. Popiołek-Osia z agencją związana jest od blisko 8 lat i pracowała w zespołach brand, healthcare i corporate communications. Makowska z firmą związana jest od blisko 6 lat, zasilając działy brand i corporate.

Aleksandra Gołda, Monika Leszczyńska (obie w dziale corporate communications), Agata Grzelczyk (z działu brand PR) i Ewelina Piec (związana z zespołem digital communications) awansowały na stanowiska starszych konsultantek.

Bartosz Węgierek awansował na stanowisko konsultanta. W Solski Communications pracuje od blisko 3 lat, głownie wspierając działy healthcare i brand, a ostatnio digital, współpracę z agencją rozpoczął w czasie studiów.

Obecnie w Solski Communications pracują 34 osoby, w tym 15 ze stażem pracy w PR powyżej 8 lat – a także 6 osób, które współpracę z agencją rozpoczęły jeszcze podczas studiów.

Autor: jd

Wiecej informacji: Sabina Figarska, Zofia Kurek-Maciejewicz, Justyna Popiołek-Osial, Natalia Makowska, Aleksandra Gołda, Agata Grzelczyk, Monika Leszczyńska, Ewelina Piec, Bartosz Węgierek, Solski Communications

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia