WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ewa Wojciechowska odchodzi z “Flesza”

Gorący temat

Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury „Tańca z gwiazdami”, powodem problemy zdrowotne

0

Ewa Wojciechowska rusza z własnym serwisem dla kobiet 40+

2013-08-05 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ewa Wojciechowska, była szefowa Plejada.pl, uruchomiła własny serwis internetowy o show-biznesie, modzie, urodzie i lifestyle'u. Witryna dostępna pod adresem ewawojciechowska.pl jest skierowana do kobiet po 38. roku życia.

Ewa Wojciechowska

Ewa Wojciechowska

- Przeglądałam mnóstwo różnych blogów, ale brakowało mi tam informacji i stylizacji dla kobiet w moim wieku i moim rozmiarze. Fajnie jest pooglądać sobie blogi nastolatek, ale dojrzała kobieta nie znajdzie tam dla siebie inspiracji. Dlatego postanowiłam stworzyć taki serwis - mówi Ewa Wojciechowska.

Witryna składa się z kilka działów, takich jak Czerwony Dywan (będą tam m.in. relacje z imprez i newsy ze świata show biznesu), Moda, Uroda, Retro (informacje o wystawach i książkach dot. PRL i dwudziestolecia międzywojennego) oraz Miejsca i Smaki (teksty o jedzeniu i miejscach, gdzie jest serwowane).

Wojciechowska zapewnia, że jej serwis to coś więcej niż blog. - Blog z definicji jest pewnego rodzaju pamiętnikiem internetowym, zbiorem doświadczeń i opinii na wybrany i zazwyczaj wąski temat, jak np. moda czy polityka. Serwis ewawojciechowska.pl dostarczać będzie informacje o szerokiej tematyce związanej ze stylem życia, modą, show-biznesem, podróżami, urodą, a sposób ich prezentacji nie jest związany wyłącznie z moimi przeżyciami i opiniami - tłumaczy nam dziennikarka.

Ewa Wojciechowska zapowiada, że planuje do współpracy zaprosić innych dziennikarzy i autorów, również z zagranicy. - Mam już kilka propozycji współpracy reklamowej i jestem w trakcie rozmów - dodaje.

Za projekt i realizacja serwisu odpowiadały firmy Cha Cha Communications i Mobiar.

Ewa Wojciechowska ostatnio kierowała działem Życie Gwiazd w magazynie “Flesz” (więcej na ten temat). Wcześniej przez dwa i pół roku była redaktor naczelną portalu Plejada.pl (Grupa Onet). W latach 2001-2007 pracowała w tygodniku “Gala”, prowadząc rubrykę towarzyszką “Galaktyka”. W przeszłości była także reporterką programu „Dzień dobry TVN”.

 

Autor: pp

Wiecej informacji: Ewa Wojciechowska, serwis dla kobiet

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia