WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Udany tydzień Polsatu, udział TVP1 poniżej 5 proc. w 16-49. Mecz Polska-Serbia i „Fakty” hitami

Gorący temat

Agora za 8,65 mln zł sprzedaje siedzibę „Gazety Wyborczej” w Gdańsku

0

„Fakt” wprowadza dodatek „Fakt za miastem” dla mieszkańców miejscowości poniżej 50 tys. mieszkańców

2017-08-31 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dziennik „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska) wprowadza nowy cotygodniowy dodatek „Fakt za miastem”. Będzie miał 16 stron i ma być poświęcony tematom życia na terenach poza aglomeracją miejską. Pierwszy numer pojawi się w czwartek, 31 sierpnia.

„Fakt” wprowadza dodatek „Fakt za miastem” dla mieszkańców miejscowości poniżej 50 tys. mieszkańców

Dodatek „Fakt za miastem” będzie dostępny tylko w wybranych punktach w całej Polsce. Pojawi się w sprzedaży w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców. W każdy czwartek czytelnicy otrzymają artykuły z zakresu m.in. biznesu rolniczego, hodowli i upraw, technologii oraz nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie. Oprócz tego pojawią się także porady z zakresu finansów, prawa, ubezpieczeń oraz unijnych dotacji. Wszystko okraszone zostanie reportażami o innowacyjnych, kreatywnych osobach, których działania mają wpływ na lokalne społeczności, a także rozmowami m. in. z urzędnikami i doradcami z zakresu prawa unijnego.

W pierwszym numerze znajdzie się wywiad z ministrem rolnictwa Krzysztofem Jurgielem, raport na temat uprawy pieczarek oraz zasad ochrony przed afrykańskim pomorem świń.

„Fakt za miastem” w nakładzie 80 tys. egzemplarzy będzie dostępny w sprzedaży w cenie 2,99 zł z gazetą codzienną „Fakt” oraz stałym czwartkowym dodatkiem „Fakt TV”. Przygotowali go dziennikarze dziennika. Redaktorem prowadzącym jest Wojciech Sroczyński.


 

Autor: jk

Wiecej informacji: Fakt, Wojciech Sroczyński, Fakt za miastem

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia