WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

KCI może przejść na New Connect, jeśli Grzegorz Hajdarowicz przekona innych akcjonariuszy i zadekleruje kupno wszystkich akcji

Firma Bit Evil Marii Belki zaoferuje ponad 1,3 miliona nowych akcji na New Connect. „Środki na dalszy rozwój naszych platform”

2017-12-08 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Założona przez Marię Belkę spółka Bit Evil zajmująca się marketingiem internetowym zapowiedziała emisję ponad 1,3 miliona nowych akcji serii E w cenie emisyjnej 4,10 złotych za sztukę. Oferta nabycia nowych udziałów skierowana jest w pierwszej kolejności dla dotychczasowych akcjonariuszy. - Wkraczamy w kolejny etap rozwoju, jakim jest rozbudowa funkcjonalności sztandarowych produktów - platform Brand Sabbath i Era Coin. Kapitał pozyskany z emisji akcji Bit Evil pozwoli sfinansować dalszy rozwój tych platform - zapowiada Maria Belka.

Firma Bit Evil Marii Belki zaoferuje ponad 1,3 miliona nowych akcji na New Connect. „Środki na dalszy rozwój naszych platform”

Bit Evil zarządzana przez Marię Belkę zadebiutowała na rynku New Connect w lipcu br. Do obrotu wprowadzonych zostało łącznie 1 340 000 akcji przy kursie odniesienia ustalonym na poziomie 1,75 zł. Na zamknięcie drugiego dnia notowań cena transakcyjna osiągnęła poziom 5,58 zł, co oznaczało wycenę całej spółki na poziomie ok. 7,47 mln zł. W okresie od dnia pierwszego notowania do 6 grudnia br. łączny obrót akcjami spółki wyniósł 6,8 mln sztuk akcji. Kurs zamknięcia z dnia 5 grudnia osiągnął kwotę 4,24 zł.

Bit Evil specjalizuje się w marketingu internetowym, a także w tworzeniu rozwiązań informatycznych, takich jak alternatywne platformy marketingowe i sprzedażowe.

Teraz w komunikacie BitEvil zapowiedziała że chce zaoferować do 1 340 000 nowych akcji serii E. Cena emisyjna została ustalona na poziomie 4,10 zł za akcję. Oferta nabycia nowych akcji skierowana jest w pierwszej kolejności do dotychczasowych akcjonariuszy w dowód wdzięczności za okazane dotychczas zaufanie oraz w celu umożliwienia dotychczasowym akcjonariuszom utrzymania obecnego udziału w Spółce Bit Evil.

Zgodnie z zapowiedzią ogłoszona właśnie emisja akcji firmy ma na celu rozbudowę funkcjonalności kluczowych platform firmy - BrandSabbath oraz EraCoin. Brand Sabbath jest pierwszą siecią współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze. Działania blogerów są mierzone przez kody śledzenia, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do ich wirtualnych portfeli. EraCoin zaś jest pierwszą polską kryptowalutą dostępną dla wszystkich posiadaczy smartfonów.

- Wkraczamy w kolejny kluczowy etap rozwoju, jakim jest rozbudowa funkcjonalności sztandarowych produktów – platform BrandSabbath i EraCoin - podkreśla Maria Belka, CEO Bit Evil. - Kapitał pozyskany z emisji akcji Bit Evil pozwoli sfinansować dalszy rozwój tych platform. Zależy nam na tym, aby były coraz przyjaźniejsze dla użytkowników, a tym samym coraz szerzej dostępne. BrandSabbath, która w tej chwili współpracuje z blisko dwoma tysiącami influencerów, dzięki nowemu panelowi będzie dostępna nie tylko dla agencji reklamowych, ale również firm prywatnych. Planujemy liczne automatyzacje – m.in. w procesie zamówień wpisów w kampaniach, co umożliwi skalowalność, poprawienie skuteczności kodów śledzących, aby wyeliminować fraudy będące plagą influencer marketingu - zapowiada Maria Belka.

Autor: ps

Wiecej informacji: Bit Evil, Maria Belka, New Connect

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia