WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Spada sprzedaż magazynów męskich. „Men's Health” liderem

Formuła Mini Max na Kartę - oferta nielimitowana Play za 29 zł

2013-06-11 A A A KOMENTARZE: 16 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Play po miesiącu odpowiedział na ofertę NJU.mobile, wprowadzając taryfę Formuła Mini Max na Kartę, w której za 29 zł miesięcznie dostaje się nielimitowane połączenia do wszystkich sieci. Nielimitowane SMS-y i MMS-y kosztują 9 zł, dostępne są też pakiety internetowe.

Czesław Mozil, Play

Czesław Mozil, Play

W Formule Mini Max na Kartę rozmowy i wiadomość i w obrębie Play są darmowe. Natomiast stawka za połączenia do innych sieci wynosi 29 gr za minutę, przy czym po wykonaniu w ciągu miesiąca rozmów kosztujących 29 zł, kolejne w tym miesiącu są już darmowe. Podobnie wygląda z wiadomościami do innych sieci: SMS kosztuje 9 gr, MMS - 19 gr, ale po wysłaniu w miesiącu wiadomości kosztujących w sumie 9 zł (czyli np. tylko 100 SMS-ów), kolejne w danym miesiącu są darmowe.

Ze środków na koncie do 5 zł w ciągu miesiąca może być przeznaczone na transfer internetowy - według stawki 2 gr za 100 kb. Można też kupić osobne pakiety: 100 MB za 5 zł, 500 MB za 9 zł i 1,5 GB za 20 zł.

Startery Formuły Mini Max na Kartę dostępne są tylko na stronie Play.pl. Klienci dotychczasowych ofert prepaidowych Play mogą migrować do nowej taryfy po wpisaniu *163*9#.

W Formule Mini Max na Kartę doładowania kosztują od 5 do ponad 100 zł.

Nowa taryfa to odpowiedź Play na wprowadzoną pod koniec kwietnia przez Orange ofertę NJU.Mobile, na którą Play szybko zareagował, udostępniając nielimitowaną taryfę w ramach New Red Bull Mobile (przeczytaj o tym więcej).

Podczas prezentacji nowej oferty przedstawiciele Play poinformowali, że po I kwartale br. sieć miała 5,1 mln klientów taryf prepaidowych.

Formułę Mini Max na Kartę będzie wspierać kampania reklamowa z udziałem Czesława Mozila. Akcja - przygotowana przez agencje Grandes Kochonos i K2 oraz dom mediowy MediaCom Warszawa - obejmie telewizję, internet i prasę.

Autor: tw

Wiecej informacji: Play, Formuła Mini Max na Kartę, Czesław Mozil, NJU.mobile

Komentarze (16) Dodaj komentarz

  1. Jest to dobra oferta. Odpowiednik abonamentu, ale na kartę o dużej elastyczności. W stosunku do NJU tu miesięcznie zapłacimy mniej (max. 43 zł/ m-ąc) niż chociażby w NJU wydając codziennie 2zł + aktywacja 2zł/7dni (max 68zł/m-ąc), dlatego osoby, które dużo dzwonią, nie znajdą lepszej oferty nigdzie indziej niż w PLAY. Plusem jest fakt, że zawsze w sieci PLAY dzwonimy za darmo nawet przy zerowym stanie konta, a to oznacza, ze czasem okazać się może, że w miesiącu nie osiągnęliśmy progu 29zł bo rozmowy wewnątrz sieci zatrzymują licznik, a więc więcej zostaje na koncie. Jeśli jednak osiągniemy próg 29zł to i tak więcej nie zapłacimy za rozmowy. A zatem podsumowując. Jeśli korzystamy dużo z telefonu dzwoniąc do innych sieci lub/i wysyłając dużo smsów to oferta PLAY, będzie najlepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli tylko czasem, raz na jakiś czas lubimy zaszaleć i podzwonić lub powysyłać smsy to wówczas oferta NJU na kartę będzie najlepsza dla tego rodzaju użytkowników. Osobiście dużo nie potrzebuję obecnie wysyłać smsów i dzwonić, ale mam taki dzień, że muszę coś załatwić i wtedy dużo dzwonię, to NJU jest dla mnie idealne, bo w PLAY nie osiągnąłbym progu 29zł dzwonią 4 razy w miesiącu. Nawet jeśli to przeliczając koszty to NJU taniej mnie wyjdzie niż PLAY. Jedyny minus to okres ważności konta, PLAY zrobił lipę, powinien wydłużyć ważności. Zatem jeśli dzwonisz regularnie i dużo, a nie chcesz abonamentu PLAY na kartę w ofercie Mini max jest najlepszym rozwiązaniem, natomiast jeśli dzwonisz/piszesz czasem tylko dużo to z NJU będziesz na pewno zadowolony użytkowniku. Wybór należy do Ciebie.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia