WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Spada sprzedaż magazynów męskich. „Men's Health” liderem

Formuła Mini Max na Kartę - oferta nielimitowana Play za 29 zł

2013-06-11 A A A KOMENTARZE: 16 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Play po miesiącu odpowiedział na ofertę NJU.mobile, wprowadzając taryfę Formuła Mini Max na Kartę, w której za 29 zł miesięcznie dostaje się nielimitowane połączenia do wszystkich sieci. Nielimitowane SMS-y i MMS-y kosztują 9 zł, dostępne są też pakiety internetowe.

Czesław Mozil, Play

Czesław Mozil, Play

W Formule Mini Max na Kartę rozmowy i wiadomość i w obrębie Play są darmowe. Natomiast stawka za połączenia do innych sieci wynosi 29 gr za minutę, przy czym po wykonaniu w ciągu miesiąca rozmów kosztujących 29 zł, kolejne w tym miesiącu są już darmowe. Podobnie wygląda z wiadomościami do innych sieci: SMS kosztuje 9 gr, MMS - 19 gr, ale po wysłaniu w miesiącu wiadomości kosztujących w sumie 9 zł (czyli np. tylko 100 SMS-ów), kolejne w danym miesiącu są darmowe.

Ze środków na koncie do 5 zł w ciągu miesiąca może być przeznaczone na transfer internetowy - według stawki 2 gr za 100 kb. Można też kupić osobne pakiety: 100 MB za 5 zł, 500 MB za 9 zł i 1,5 GB za 20 zł.

Startery Formuły Mini Max na Kartę dostępne są tylko na stronie Play.pl. Klienci dotychczasowych ofert prepaidowych Play mogą migrować do nowej taryfy po wpisaniu *163*9#.

W Formule Mini Max na Kartę doładowania kosztują od 5 do ponad 100 zł.

Nowa taryfa to odpowiedź Play na wprowadzoną pod koniec kwietnia przez Orange ofertę NJU.Mobile, na którą Play szybko zareagował, udostępniając nielimitowaną taryfę w ramach New Red Bull Mobile (przeczytaj o tym więcej).

Podczas prezentacji nowej oferty przedstawiciele Play poinformowali, że po I kwartale br. sieć miała 5,1 mln klientów taryf prepaidowych.

Formułę Mini Max na Kartę będzie wspierać kampania reklamowa z udziałem Czesława Mozila. Akcja - przygotowana przez agencje Grandes Kochonos i K2 oraz dom mediowy MediaCom Warszawa - obejmie telewizję, internet i prasę.

Autor: tw

Wiecej informacji: Play, Formuła Mini Max na Kartę, Czesław Mozil, NJU.mobile

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Komentarze (16) Dodaj komentarz

  1. Jest to dobra oferta. Odpowiednik abonamentu, ale na kartę o dużej elastyczności. W stosunku do NJU tu miesięcznie zapłacimy mniej (max. 43 zł/ m-ąc) niż chociażby w NJU wydając codziennie 2zł + aktywacja 2zł/7dni (max 68zł/m-ąc), dlatego osoby, które dużo dzwonią, nie znajdą lepszej oferty nigdzie indziej niż w PLAY. Plusem jest fakt, że zawsze w sieci PLAY dzwonimy za darmo nawet przy zerowym stanie konta, a to oznacza, ze czasem okazać się może, że w miesiącu nie osiągnęliśmy progu 29zł bo rozmowy wewnątrz sieci zatrzymują licznik, a więc więcej zostaje na koncie. Jeśli jednak osiągniemy próg 29zł to i tak więcej nie zapłacimy za rozmowy. A zatem podsumowując. Jeśli korzystamy dużo z telefonu dzwoniąc do innych sieci lub/i wysyłając dużo smsów to oferta PLAY, będzie najlepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli tylko czasem, raz na jakiś czas lubimy zaszaleć i podzwonić lub powysyłać smsy to wówczas oferta NJU na kartę będzie najlepsza dla tego rodzaju użytkowników. Osobiście dużo nie potrzebuję obecnie wysyłać smsów i dzwonić, ale mam taki dzień, że muszę coś załatwić i wtedy dużo dzwonię, to NJU jest dla mnie idealne, bo w PLAY nie osiągnąłbym progu 29zł dzwonią 4 razy w miesiącu. Nawet jeśli to przeliczając koszty to NJU taniej mnie wyjdzie niż PLAY. Jedyny minus to okres ważności konta, PLAY zrobił lipę, powinien wydłużyć ważności. Zatem jeśli dzwonisz regularnie i dużo, a nie chcesz abonamentu PLAY na kartę w ofercie Mini max jest najlepszym rozwiązaniem, natomiast jeśli dzwonisz/piszesz czasem tylko dużo to z NJU będziesz na pewno zadowolony użytkowniku. Wybór należy do Ciebie.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej