WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Maciej Samcik po 21 latach pracy odchodzi z „Gazety Wyborczej”, stawia na blog „Subiektywnie o finansach”

Gorący temat

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

5

„Gazeta Wyborcza” znów z dołączoną maską antysmogową

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek 11 stycznia „Gazeta Wyborcza” (Agora) ukaże się z maseczką antysmogową. Cena wydania z załącznikiem wyniesie 12,99 zł.

„Gazeta Wyborcza” znów z dołączoną maską antysmogową

Półmaska antysmogowa ma pomagać w ochronie dróg oddechowych przed wdychaniem zanieczyszczonego powietrza. „Gazeta Wyborcza” dołączyła ten gadżet do swojego nakładu po raz pierwszy w lutym ub. roku. Wówczas TVP Info sugerowało, że maska przypomina czapkę żołnierzy Armii Czerwonej, ale ta sugestia została wyśmiana przez większość publicystów.

We wrześniu 2017 roku śląska mutacja „GW” wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego przeprowadziła akcję „Śląskie bez smogu!”.

Tym razem maska nie powinna budzić wątpliwości: jest cała czarna, z zielonym (nie czerwonym, jak poprzednio) elementem z boku. Cena „Gazety Wyborczej" z dodatkiem to 12,99 zł.

Wydanie dziennika z maską wspiera promocja w stacjach telewizyjnych (TVN i stacje tematyczne) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadały Blue 449 oraz Dział marketingu "Gazety Wyborczej".

Według badania ZKDP w listopadzie ub.r. średnia sprzedaż ogółem „GW” wynosiła 103 316 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Gazeta Wyborcza, smog

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia