WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Rośnie sprzedaż „Pani”, „Twój Styl” liderem miesięczników luksusowych

Gorący temat

Vectra po krytyce przeprasza za spot z gumowymi lalami i wycofuje go z emisji (wideo)

0

Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Anna Wendzikowska nago na okładce „Women’s Health”. „Dyskusja o akceptacji swojego ciała”

2017-08-18 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wrześniowy numer magazynu „Women’s Health” (Motor-Presse Polska) ukazuje się z trzema okładkami do wyboru. Czwarta - jeszcze inna - trafia do prenumeratorów. Bohaterkami są gwiazdy, które zdecydowały się pozować nago w ramach międzynarodowej akcji pisma.

Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Anna Wendzikowska nago na okładce „Women’s Health”. „Dyskusja o akceptacji swojego ciała”

Ukazujący się w 32 krajach magazyn „Women’s Health”, wrześniowy numer poświęca dyskusji o kobiecym ciele, poprzedzonej przeprowadzoną wśród kobiet ankietą na temat akceptacji swojej fizyczności. Ciało kobiece opisywane jest w różnych aspektach - fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

We wszystkich edycjach jedną z okładek poświęcono aktorce Sofii Vergara, znanej m.in. z serialu „Współczesna rodzina” czy filmu Woody’ego Allena „Casanova po przejściach”. To właśnie ta okładka trafi do polskich prenumeratorów. Na pozostałe trzy okładki rodzimego wydania trafiły: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Anna Wendzikowska.

- Ideę wrześniowych numerów z nagimi gwiazdami poprzedziła międzynarodowa ankieta, jaką redakcje „Women’s Health” przeprowadziły w 20 krajach. Jej tematem była akceptacja własnego ciała - wyjaśnia redaktor naczelna polskiej edycji magazynu, Aneta Martynów.

Polki w tej ankiecie wypadły najsłabiej: otwarcie przyznawały, że nie akceptują swojego ciała. Dlatego polska edycja magazynu postanowiła wzmocnić międzynarodowy przekaz, a zapraszając rodzime gwiazdy - rozpocząć dyskusję na temat percepcji kobiecego ciała. - Skoro, jak wynika z ankiety, tylko 5 proc. kobiet dobrze czuje się w swoim ciele nago, jest o czym dyskutować - uzasadnia Aneta Martynów.

Ambasadorkami programu „Women’s Health” -  „Naga prawda o kobietach” zostały: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro, Anna Wendzikowska, Anna Orłowska, Kamila Szczawińska i Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl). Autorką zdjęć jest Marlena Bielińska.

Średnia sprzedaż pisma „Women’s Health” w styczniu 2017 r. wyniosła 71 199 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Women’s Health, Sofia Vergara, Grażyna Wolszczak, Odeta Moro, Anna Wendzikowska

Komentarze (13) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia