SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Anna Wendzikowska nago na okładce „Women’s Health”. „Dyskusja o akceptacji swojego ciała”

Wrześniowy numer magazynu „Women’s Health” (Motor-Presse Polska) ukazuje się z trzema okładkami do wyboru. Czwarta - jeszcze inna - trafia do prenumeratorów. Bohaterkami są gwiazdy, które zdecydowały się pozować nago w ramach międzynarodowej akcji pisma.

Article

Ukazujący się w 32 krajach magazyn „Women’s Health”, wrześniowy numer poświęca dyskusji o kobiecym ciele, poprzedzonej przeprowadzoną wśród kobiet ankietą na temat akceptacji swojej fizyczności. Ciało kobiece opisywane jest w różnych aspektach - fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

We wszystkich edycjach jedną z okładek poświęcono aktorce Sofii Vergara, znanej m.in. z serialu „Współczesna rodzina” czy filmu Woody’ego Allena „Casanova po przejściach”. To właśnie ta okładka trafi do polskich prenumeratorów. Na pozostałe trzy okładki rodzimego wydania trafiły: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Anna Wendzikowska.

- Ideę wrześniowych numerów z nagimi gwiazdami poprzedziła międzynarodowa ankieta, jaką redakcje „Women’s Health” przeprowadziły w 20 krajach. Jej tematem była akceptacja własnego ciała - wyjaśnia redaktor naczelna polskiej edycji magazynu, Aneta Martynów.

Polki w tej ankiecie wypadły najsłabiej: otwarcie przyznawały, że nie akceptują swojego ciała. Dlatego polska edycja magazynu postanowiła wzmocnić międzynarodowy przekaz, a zapraszając rodzime gwiazdy - rozpocząć dyskusję na temat percepcji kobiecego ciała. - Skoro, jak wynika z ankiety, tylko 5 proc. kobiet dobrze czuje się w swoim ciele nago, jest o czym dyskutować - uzasadnia Aneta Martynów.

Ambasadorkami programu „Women’s Health” -  „Naga prawda o kobietach” zostały: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro, Anna Wendzikowska, Anna Orłowska, Kamila Szczawińska i Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl). Autorką zdjęć jest Marlena Bielińska.

Średnia sprzedaż pisma „Women’s Health” w styczniu 2017 r. wyniosła 71 199 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Anna Wendzikowska nago na okładce „Women’s Health”. „Dyskusja o akceptacji swojego ciała”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Super
Pokażę d..., żeby dyskutować o akceptacji ciała. No po prostu kobieca logika.
33 16
odpowiedź
User
ann
Jak ktos chce gola dupe pokazac to niech przynajmniej nie dopisuje do tego filozofii
37 13
odpowiedź
User
kazik
mogly przynajmniej silownie odwiedzic przed pare razy bo tu zwisy i cellulit nawet mimo photoszopa
17 29
odpowiedź
User
Thiago
Jaki jest sens takich okładek, i to w temacie akceptacji własnego ciała, gdy są one przerobione przez grafika?
45 9
odpowiedź
User
Barbara
Może one akceptują swoje ciała,ale redakcja już nie,bo bez litości je odchudziła,wygładziła i wydłużyła.A swoją drogą to piękne kobiety to w czym problem ?
31 9
odpowiedź