WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

ShowMax wchodzi na polski rynek. W ofercie „Ucho Prezesa” i „Smoleńsk”

Gorący temat

Wpadka senatora PO: w „Młodzież kontra…” stwierdził, że nikt normalny nie chodzi do TVP Info (wideo)

0

HBO żartuje z reklam ShowMax. „W HBO GO pokażemy Ci całe filmy z Ewanem McGregorem”

2017-02-17 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

HBO Polska na swoim fanpage’u facebookowym żartobliwie skomentowało start w Polsce serwisu ShowMax, który jest reklamowany spotami z udziałem Ewan McGregora. - To my Ci pokażemy... pełnometrażowe filmy z Ewanem McGregorem w HBO GO - stwierdziło HBO.

Ewan McGregor Ewan McGregor

ShowMax został udostępniony w Polsce w środę. Oferuje zbiór polskich i zagranicznych filmów i seriali, a miesięczny dostęp do niego kosztuje 19,90 zł.

Serwis od ponad tygodnia jest reklamowany spotami stylizowanymi na film akcji. Występują w nich Ewan McGrego i aktorzy znani m.in. z ostatnich filmów Patryka Vegi, który wyreżyserował spoty. Do środy trwała teaserowa odsłona kampanii, natomiast jej właściwy etap jest oparty na 7-minutowej wersji klipu. Hasło głownie witryny, pokazywane na jej stronie głównej, to „My Ci pokażemy”.

W środę do startu ShowMax na naszym rynku żartoliwie odniosło się HBO Polska na swoim fanpage’u facebookowym. Nadawca napisał „To my Ci pokażemy... pełnometrażowe filmy z Ewanem McGregorem w HBO GO” i dodał krótki klip z fragmentami różnych filmów z tym aktorem dostępnych w HBO GO oraz link do ich listy w serwisie.

Dostęp HBO GO jest oferowany razem z usługami wielu operatorów telewizyjnych i telekomunikacyjnych, zazwyczaj kosztuje ok. 20-30 zł miesięcznie. Pod koniec ub.r. ta usługa pojawiła się w ofercie Play Now w sieci Play, gdzie kosztuje 25 zł miesięcznie. Według badania Gemius/PBI w listopadzie ub.r. serwis HBOGO.pl zanotował 548,2 tys. realnych użytkowników i 3,64 mln odsłon.

HBO Now ma ponad 2 mln płacących użytkowników.

Autor: tw

Wiecej informacji: HBO, HBO GO, ShowMax, VoD, Ewan McGregor

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia