WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

4Fun.tv odświeża oprawę, Michał Kaim głosem stacji

Iga Mackiewicz nowym szefem programowym w 4Fun Media, Agnieszka Konieczny dyrektor muzycznym

2017-12-01 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Pełniąca obowiązki dyrektora muzycznego 4Fun Media Iga Mackiewicz awansowała na stanowisko dyrektora programowego. Jej obowiązki przejęła Agnieszka Konieczny, która dołączyła do firmy.

Iga Mackiewicz Iga Mackiewicz

Awans Igi Mackiewicz oraz zatrudnienie Agnieszki Konieczny mają związek z nową strategią oraz zmianami w strukturze organizacyjnej 4Fun Media. Firma chce położyć jak największy nacisk na rozwój kontentu antenowego i pozaantenowego oraz multiplatformowych treści redakcyjnych.

Iga Mackiewicz, związana z 4Fun Media od września br., odpowiadać będzie za zintegrowane działania unitu telewizyjnego obejmującego stacje 4Fun TV, 4Fun Dance oraz 4Fun Gold. Od grudnia będą raportować jej wszystkie działy egzekucyjne, związane z marką 4Fun. Zwiększenie kompetencji Igi Mackiewicz to efekt zmian w strukturze organizacyjnej i strategii marki 4Fun.

Agnieszka Konieczny jest związana z branżą muzyczną od prawie dwóch dekad. Ostatnio pracowała na stanowisku dyrektora programowego śląskiego oddziału Radia Eska oraz jako DJ prowadzący popołudniowe pasmo „Wrzuć na luz”. Wcześniej programowała muzykę w internetowych kanałach radiowych, dostępnych pierwotnie na platformie Fabryka Muzy, która z czasem zmieniła się w serwis EskaGO.

W trzech kwartałach br. Grupa 4fun Media zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży o 25 proc. do 32,53 mln zł oraz 4,32 mln zł zysku netto. Przychody z reklam telewizyjnych zwiększyły się o 20 proc., z reklam zewnętrznych - o 7 proc., a z agencji reklamowej Bridge2fun - o 112 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Iga Mackiewicz, 4Fun Media, Agnieszka Konieczny

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia