WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Strony główne portali: Onet z mniejszą przewagą nad WP, a o2.pl z większą nad Gazeta.pl

Interia.pl uruchomiła serwis Kraków po Godzinach

2017-05-11 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Pod adresem Krakow.interia.pl wystartował serwis o charakterze magazynowym Kraków po Godzinach. Interia uruchomiła i redaguje go we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.

Interia.pl uruchomiła serwis Kraków po Godzinach

Na Krakow.interia.pl publikowane są teksty bogato ilustrowane fotografiami i materiałami wideo. Odwiedzający witrynę mogą poznać m.in. atrakcje turystyczne Krakowa i specyfikę krakowskiego dialektu oraz zaplanować udział w wydarzeniach odbywających się w mieście. Serwis jest na bieżąco uzupełniany aktualnymi treściami.

- Kraków - miasto historyczne, ale też centrum nowych technologii - poszukuje nowatorskich metod dotarcia do internautów. „Kraków po godzinach” to współczesna wersja magazynu, który w atrakcyjny sposób informuje o mieście i jego atrakcjach - opisuje Maciej Grzyb, dyrektor biura prasowego Urzędu Miasta Krakowa.

Serwis został uruchomiony przez Interię w ramach nowego formatu redakcyjnego Interia Extra. Jest oparty na technologii responsywnej, dzięki czemu dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest przeglądany.

- Interia Extra daje nam możliwość przygotowywania unikatowych opracowań różnych tematów w nowoczesnej i atrakcyjnej dla użytkowników formie, użytecznej również w rozwiązaniach contentmarketingowych, których coraz częściej oczekują klienci - tłumaczy Filip Lenart, dyrektor ds. marketingu i PR w Grupie Interia.

Według badania Gemius/PBI w marcu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,8 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia - 12,8 mln użytkowników i 760 mln odsłon.

Autor: tw

Wiecej informacji: Interia, Kraków, turystyka

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia