WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowoczesna i PO: w manifestacjach nie pomagają nam marketingowcy. Benke, Bierzyński i Ciszewski: teoria astroturfingu to bzdury

Jakub Bierzyński felietonistą „Polska The Times”

2017-09-19 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Jakub Bierzyński, szef OMD Poland, rozpoczął współpracę z „Polska The Times” (Polska Press Grupa). Jego felietony o tematyce politycznej będą publikowane co piątek w drukowanym wydaniu gazety.

Jakub Bierzyński Jakub Bierzyński

Pierwszy tekst Bierzyńskiego nosi tytuł „Czy Polska jest naprawdę krajem bezprawia” i dotyczy konsekwencji kampanii Polskiej Fundacji Narodowej „Sprawiedliwe sądy”.

Jak mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Bierzyński, o współpracy zdecydował szeroki odbiór wywiadu, jakiego udzielił tytułowi na początku września. Szef OMD Poland, który w przeszłości doradzał Ryszardowi Petru i partii Nowoczesna w zakresie komunikacji, mówił w nim m.in. o kulisach tej współpracy oraz błędach polskiej opozycji.

- Mój wywiad dla "Polska The Times" odbił się szerokim echem w mediach. Redakcja i ja byliśmy z tej współpracy na tyle zadowoleni, ze postanowiliśmy ją usystematyzować w formie cotygodniowych felietonów politycznych - komentuje Jakub Bierzyński.

Jakub Bierzyński publikuje także teksty na łamach „Polityki”, z którą podjął współpracę w czerwcu tego roku.

Jakub Bierzyński z wykształcenia jest socjologiem. Ukończył Uniwersytet Warszawski, był stypendystą na Univesity of California Berkeley.

Autor: jd

Wiecej informacji: Jakub Bierzyński, OMD Poland, Polska The Times

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia