WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jakub Szymczuk po 10 latach pracy odchodzi z „Gościa Niedzielnego”

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

13

Jakub Szymczuk będzie fotografem prezydenta Andrzeja Dudy

2017-10-11 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Jakub Szymczuk, poprzednio przez 10 lat fotoreporter „Gościa Niedzielnego”, zostanie pierwszym fotografem prezydenta Andrzeja Dudy. Zastąpi w tej funkcji Andrzeja Hrechorowicza.

Jakub Szymczuk, fot. facebook.com/sila.obrazu Jakub Szymczuk, fot. facebook.com/sila.obrazu

O odejściu Jakuba Szymczuka z „Gościa Niedzielnego” poinformowaliśmy we wtorek. - Teraz czas na nowe wyzwania, nową wielką misję - aparat zostaje w rękach... oczywiście w najbliższym czasie napiszę co i jak - zapowiedzał Szymczuk.

Według serwisu 300polityka.pl fotoreporter będzie teraz pracował jako pierwszy fotograf prezydenta Andrzeja Dudy. Szymczuk w środę potwierdził tę informację w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. - Praca dla głowy państwa jest dla mnie dużym wyróżnieniem i wyzwaniem - podkreślił

Poprzednio fotografem Andrzeja Dudy był Andrzej Hrechorowicz, który pod koniec sierpnia br. objął funkcję redaktora naczelnego redakcji fotograficznej w Polskiej Agencji Prasowej.

Jakub Szymczuk w 2014 roku otrzymał Grand Press Photo i tytuł zdjęcia 10-lecia za fotografię z „czarnego czwartku” na Majdanie w Kijowie. Za zdjęcia z tego wydarzenia dostał też dwie nagrody w konkursie BZWBK Press Foto 2015.

Autor: tw

Wiecej informacji: Jakub Szymczuk, Andrzej Duda, Kancelaria Prezydenta

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia