SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Niewidoma biegaczka Joanna Mazur weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”

Joanna Mazur, niewidoma lekkoatleta, która zdobyła medale m.in. w mistrzostwach Europy i świata osób niepełnosprawnych, będzie uczestniczyć w najbliższej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie - poinformowała Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji Polsat.

Joanna Mazur, fot. PolsatJoanna Mazur, fot. Polsat

Nina Terentiew start Joanny Mazur w „Tańcu z gwiazdami” ogłosiła podczas transmitowanej w Polsacie Gali Mistrzów Sportu, finału plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Roku (Polsat od ponad roku lat jest współorganizatorem tego plebiscytu).

Terentiew wspólnie z Joanną Mazur i jej przewodnikiem Michałem Stawickim wręczali statuetkę dla najlepszego sportowca niepełnosprawnego (rok wcześniej to Mazur otrzymała tę nagrodę).

Joanna Mazur z Michałem Stawickim jako przewodnikiem w 2016 roku na mistrzostwach Europy osób niepełnosprawnych zdobyła złoty medal w biegu na 200 metrów i srebrny w biegu na 100 metrów. Natomiast w 2017 roku na mistrzostwach świata osób niepełnosprawnych wywalczyła złoto w biegu na 1500 metrów, srebro w biegu na 800 metrów i brąz w biegu na 400 metrów.

Mazur będzie kolejną niepełnosprawną osobą w „Tańcu z gwiazdami”. Jesienią 2014 roku w programie wystąpił podróżnik Jan Mela, a wiosną 2017 roku Miss Świata Głuchych 2016 Iwona Cichosz (zajęła drugie miejsce).

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie jest emitowany od pięciu lat, dotychczas stacja pokazała osiem edycji programu. W poprzedniej, wyemitowanej wiosną ub.r., zwyciężyła dziennikarka Beata Tadla. Według danych Nielsen Audience Measurement tę edycję oglądało średnio 2,6 mln widzów.

Dołącz do dyskusji: Niewidoma biegaczka Joanna Mazur weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Spike
I bardzo dobrze, lepsza ona niż słynąca z "prania brudów do czysta" Justyna Żyła
odpowiedź
User
Grzegorz32f
Wstyd że Kamila nie dali pierwsze miejsce a drugi Kurek to niesprawiedliwe żeby Kurek pierwsze miejsce został Dla Kamila miało być pierwsze błąd błąd błąd
odpowiedź
User
Janek45g
Widać że Lewandowski 9 miejsce i dobrze mu tak bo tak nic nie robi tylko reklame gra powinnen mieć 10 miejsce a Lewandowska się błąkała nawet nie umiała co powiedzieć i dobrze że tak wyszło