„Kabaret na żywo 2” i „Twoja twarz brzmi znajomo 7” w wiosennej ramówce Polsatu

Od marca Telewizja Polsat pokaże drugą edycję show „Kabaret na żywo” i siódmy sezon muzycznego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

mk
mk
Udostępnij artykuł:

„Kabaret na żywo” to cotygodniowy show kabaretowy, w którym prezentowane są premierowe oraz znane już skecze i piosenki na wybrany temat. Program realizowany jest z udziałem publiczności i nadawany live.

Nowe odcinki kabaretowego show będzie można oglądać w niedziele o godz. 20.00, począwszy od 5 marca br.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/idol-w-polsacie-od-15-lutego-emisja-w-srodowe-wieczory ##

Dzień wcześniej (czyli 4 marca) Polsat rozpocznie edycję siódmej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym gwiazdy wcielają się w znanych wykonawców muzycznych, naśladując nie tylko ich śpiew, ale też ruch sceniczny czy strój. Show pokazywane będzie w swoim starym paśmie, czyli w soboty o 22.00.

Prowadzącymi program pozostają: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a w gronie jurorów ponownie znajdą się: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Bartłomiej Kasprzykowski.

Średnia widownia pierwszej edycji „Kabaretu na żywo” wyniosła 2,31 mln osób, co przełożyło się na 14,02 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 14,32 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 14,94 proc. w grupie 16-59. Z kolei szósty sezon „Twoja twarz brzmi znajomo” jesienią ub.r. oglądało 2,12 mln widzów (odpowiednio 19,96 proc., 18,22 proc. i 18,85 proc. udziału).

W wiosennej ramówce Polsatu na antenę stacji po kilkunastu latach przerwy powróci „Idol”. Z nowości kanał pokaże również talent-show „The Brain - genialny umysł” oraz serial „Niania w wielkim mieście”. Pojawią się też jeszcze m.in. siódmy sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", kolejny sezon programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom", dziewiąty sezon serialu „Przyjaciółki” czy nowe odcinki „Świata wg Kiepskich”.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Naziemny MUX-8 wciąż w starym standardzie. Stacje się nie spieszą, bo chcą płacić mniej

Naziemny MUX-8 wciąż w starym standardzie. Stacje się nie spieszą, bo chcą płacić mniej

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery

18 tys. skarg do KRRiT. Najwięcej postępowań przeciwko TVP i Republice

18 tys. skarg do KRRiT. Najwięcej postępowań przeciwko TVP i Republice

REM: oszczerstwa wobec dziennikarza TVN po reportażu o księdzu

REM: oszczerstwa wobec dziennikarza TVN po reportażu o księdzu

Petycja w obronie dziennikarek publicznego radia. "Praca powinna być dla młodych"

Petycja w obronie dziennikarek publicznego radia. "Praca powinna być dla młodych"

TVP ogłasza pierwszą transmisję NBA. Kiedy emisja?

TVP ogłasza pierwszą transmisję NBA. Kiedy emisja?