WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Dariusz Cychol: z TVP do redakcji tygodnika „Fakty i Mity”

Gorący temat

Wiktor Świetlik odpowiada Janowi Pospieszalskiemu: Trójka nie upycha polskiej muzyki po nocy, w prime timie jest jej 69 proc.

0

Karolina Wojciechowska na czele redakcji „Faktów i Mitów”, Dariusz Cychol wicenaczelnym

2016-11-04 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W tygodniku „Fakty i Mity” Karolina Wojciechowska, członek zarządu wydającej pismo firmy Błaja News, zaczęła pełnić obowiązki redaktora naczelnego. Natomiast Dariusz Cychol objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego.

Karolina Wojciechowska na czele redakcji „Faktów i Mitów”, Dariusz Cychol wicenaczelnym

Karolina Wojciechowska w prace w redakcji „Faktów i Mitów” w dużym zakresie jest zaangażowana od lipca br., kiedy większość zespołu redakcyjnego tygodnika odeszła i założyła własne pismo „Tygodnik Faktycznie”. Pisze do tygodnika felietony z cyklu „Na Dywaniku”.

Poprzednio redaktorem naczelnym „Faktów i Mitów” był Roman Kotliński, który od lutego br. przebywa w areszcie podejrzewany o podżeganie do zabójstwa swojej byłej żony.

- Nie przewidujemy rewolucji. Pozostaniemy pismem o orientacji lewicowej - w szerokim znaczeniu tego słowa - i, co logiczne, pismem opozycyjnym w stosunku do obecnego rządu. Nie ulegnie zmianie nasz krytyczny stosunek do wszelkich patologii społecznych, w tym do działań kleru w Polsce - zapowiada Karolina Wojciechowska. - Będę się koncentrować przede wszystkim na rozwoju tygodnika i zarządzaniu stale powiększająca się redakcją. Darek Cychol skupi się na sprawach treści publikowanych w naszym piśmie - opisuje.

Dariusz Cychol poprzednio pracował w Telewizji Polskiej, gdzie odpowiadał przede wszystkim za serwisy internetowe Tvp.info, Tvparlament.pl, Regionalna.tvp.pl. O jego przejściu do „Faktów i Mitów” informowaliśmy trzy tygodnie temu.

Wcześniej Cychol Był m.in. dziennikarzem agencji informacyjnych Interpress i PAP oraz przez 12 lat pracował w tygodniku „Nie” Jerzego Urbana, m.in. jako zastępca redaktora naczelnego.

- W ostatnich tygodniach udało nam się pozyskać do współpracy kilku wspaniałych i – zapewniam - znanych publicystów. Niebawem oficjalnie ich przedstawimy. Zmiany w piśmie widoczne są od kilku ostatnich numerów. Na pewno podnieśliśmy poziom merytoryczny publikacji i wpuściliśmy do pisma „więcej powietrza” w postaci reportaży. Zamierzam utrzymać ten kierunek - deklaruje Dariusz Cychol.

Autor: tw

Wiecej informacji: Fakty i Mity, Karolina Wojciechowska, Dariusz Cychol

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia