WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Kampania z ukrytej kamery reklamuje „2x Więcej na konto” w T-Mobile (wideo)

Kolejna ukryta kamera w kampanii „2x Więcej na konto” w T-mobile na kartę (wideo)

2012-06-06 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do emisji trafił kolejny spot reklamujący ofertę „2x Więcej na konto” w T-mobile na kartę. Całą kampanię - oprócz telewizji obejmującą radio, prasę, internet, outdoor i punkty sprzedaży - przygotowały firmy G7 i Starcom.

Kolejna ukryta kamera w kampanii „2x Więcej na konto” w T-mobile na kartę (wideo)

Nowa reklama „2x Więcej na konto” w T-mobile na kartę pokazuje z ukrytych kamer osoby, które kupując hot-doga, nieoczekiwanie dowiadują się, że drugiego dostają gratis. W podobnej konwencji był utrzymany pierwszy spot promujący tę ofertę (obejrzyj go). 

Taki przekaz ma pokazywać, że w ramach „2x Więcej na konto” w T-Mobile na kartę otrzymuje się dwa razy więcej złotówek po każdym doładowaniu, bez względu na jego sposób i termin (zobacz szczegóły tej oferty).

Kreację kampanii reklamowej przygotowała agencja G7, spoty wyreżyserował Michał Bulik, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

Autor: tw

Wiecej informacji: 2x Więcej na konto, T-mobile na kartę, T-mobile na kartę

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia