WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Tańszy roaming w T-Mobile i Heyah

"2 x Więcej na konto" - zawsze podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę

2012-05-25 A A A KOMENTARZE: 34 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sieć komórkowa T-Mobile wprowadza nową usługę, w której klienci prepaid zyskują dwa razy więcej złotówek po każdym doładowaniu, bez względu na sposób i termin zasilenia konta.

Usługa "2 x Więcej na konto", którą wszyscy nowi i obecni klienci T-Mobile na kartę mogą aktywować od 25 maja, pozwala na podwajanie każdego doładowania niezależnie od taryfy, stażu w sieci, kwoty czy sposobu doładowania.

Dodatkowe środki stanowią równowartość doładowania i są przyznawane w postaci „Złotówek do wszystkich” z określonym terminem ważności, który można wydłużyć kolejnym promocyjnym doładowaniem.

„Złotówki do wszystkich” mogą być wykorzystane w kraju na połączenia oraz SMS-y do wszystkich sieci po wykorzystaniu środków z doładowania na koncie. W przypadku MMS-ów oraz korzystania z transmisji danych lub zakupienia jednego z pakietów internetowych, są one wykorzystywane w pierwszej kolejności.

Ofertę „2 x Więcej na konto” można aktywować poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod numer 676, użycie kodu ekspresowego *100*76#, w biurze obsługi użytkownika lub w jednym z punktów sprzedaży T-Mobile.

Klienci przenoszący numer od innych operatorów do T-Mobile na kartę otrzymają bonusowe doładowania o wartości 120 zł, które można łączyć z ofertą „2 x więcej na konto”.

Autor: km

Wiecej informacji: 2 x Więcej na konto, T-Mobile na kartę, T-Mobile

Komentarze (34) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia