Koniec serialu „Kocham.Enter” - tylko 813 tys. widzów

Nowy serial paradokumentalny TVN „Kocham.Enter” oglądało średnio 813 tys. osób, mniej niż stacja gromadziła w tym paśmie rok wcześniej. Produkcja w rynku zajęła drugie miejsce, przegrywając z „Trudnymi sprawami” Polsatu.

mk
mk
Udostępnij artykuł:

Serial „Kocham.Enter” na antenie TVN oglądać można było w dni powszednie o godz. 14.55, w okresie od 11 lutego do 12 kwietnia br. Pokazano w sumie 44 zamówione odcinki, których średnia widownia wyniosła 813 tys. osób. Przełożyło się to na 11,28 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 12,11 proc. w grupie komercyjnej 16- 49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych na zlecenie portalu Wirtualnemedia.pl.

W analizowanym okresie największą oglądalnością cieszył się odcinek serialu pokazany 14 marca br. Zgromadził on przed telewizorami 984 tys. widzów.

W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej „Kocham.Enter” TVN w paśmie emisji serialu stracił 134 tys. widzów. Wówczas stację w dni powszednie między ok 14.55 a 15.50 oglądało 947 tys. osób, a jej udział wynosił odpowiednio 14,36 proc. oraz 14,37 proc.

TVN w paśmie emisji nowego scripted docu zajęła drugie miejsce w rynku. Liderem w tym czasie był Polsat, emitujący wówczas głównie konkurencyjne „Trudne sprawy”, co przełożyło się na 21,85 proc. udziału. Za TVN znalazły się: TVP1 (popołudniowe „Wiadomości”, „Pogoda” oraz powtórki polskich seriali; 9,15 proc.) oraz TVP2 (dokumenty z cyklu „Świat bez tajemnic”, „Ja to mam szczęście!” oraz „Rodzinka.pl”; 4,91 proc.). Kolejność stacji była taka sama również wśród widzów w grupie komercyjnej.

Scripted docu „Kocham.Enter” opowiadał o dwóch przyjaciółkach, które zatrudniają się w portalu Kocham.Enter, zajmującym się pomocą w trudnych sprawach sercowych. W rolach głównych w wystąpiły Agnieszka Płoszajska i Sylwia Nowiczewska, natomiast w bohaterów kolejnych odcinków wcielali się aktorzy- amatorzy. Za realizację serialu odpowiadało Studio Besta.

Stacja TVN nie jest zadowolona z wyników oglądalności serialu. Nie podjęto jeszcze jednak decyzji co do jego przyszłości.

grafika

serial „Kocham.Enter”, fot. TVN

Trzy topowe odcinki „Kocham.Enter”

Oglądalność konkurencji w czasie emisji paradokumentu

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Zaufany ekspert" Meta pomógł reporterowi Reutera uruchomić fałszywe reklamy

"Zaufany ekspert" Meta pomógł reporterowi Reutera uruchomić fałszywe reklamy

WPP Media wykorzystuje dane z YouTube do rozwoju marketingu influencerów

WPP Media wykorzystuje dane z YouTube do rozwoju marketingu influencerów

Ruszyła zimowa kampania promująca Południowy Tyrol

Ruszyła zimowa kampania promująca Południowy Tyrol

Stacja Deutsche Welle na czarnej liście Rosji

Stacja Deutsche Welle na czarnej liście Rosji

Hipercholesterolemia: przyczyny, objawy, leczenie
Materiał reklamowy

Hipercholesterolemia: przyczyny, objawy, leczenie

Córka Poczobuta w imieniu ojca odebrała Nagrodę Sacharowa

Córka Poczobuta w imieniu ojca odebrała Nagrodę Sacharowa