WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Onet z najpopularniejszym serwisem dla mężczyzn. W górę Interia, w dół WP, Logo24.pl przed CKM.pl i Menshealth.pl

Gorący temat

Snapchat pozwoli dzielić się Discover Stories poza aplikacją - poprzez linki do serwisu www

0

Kuba Wojewódzki musi przeprosić Małgorzatę Rozenek-Majdan za wywiad w „Playboyu”

2017-08-08 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Zgodnie z prawomocnym wyrokiem sądu Kuba Wojewódzki ma zamieścić przeprosiny wobec Małgorzaty Rozenek-Majdan za wypowiedź o niej w wywiadzie w serwisie internetowym „Playboya”, a także zapłacić 30 tys. zł na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Kuba Wojewódzki musi przeprosić Małgorzatę Rozenek-Majdan za wywiad w „Playboyu”

Proces wytoczony Kubie Wojewódzkiemu przez Małgorzatę Rozenek-Majdan dotyczył słów dziennikarza wypowiedzianych w wywiadzie dla serwisu Playboy.pl zamieszczonym w październiku ub.r. Dziennikarz TVN bronił swojej partnerki Renaty Kaczoruk, która była krytykowana za niektóre zachowania z programie „Azja Express”.

- Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek (Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, też uczestniczyli w „Azja Express” - przyp.) są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy - stwierdził Wojewódzki.

- Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu, jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego - wyliczył showman.

Małgorzata Rozenek-Majdan pozwała Kubę Wojewódzkiego za te wypowiedzi, uznając, że naruszają one jej dobra osobiste.

Jak podał magazyn „Flesz”, zgodnie z wyrokiem sądu dziennikarz TVN ma zamieścić na Playboy.pl przeprosiny skierowane do niej oraz przekazać 30 tys. zł na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Menedżer Rozenek-Majdan podkreślił, że chociaż wyrok jest prawomocny, nie został jeszcze wykonany przez Wojewódzkiego.

Autor: tw

Wiecej informacji: Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek-Majdan, Playboy, Azja Express

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia