WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Tomasz Wiśniewski odchodzi z Radia Eska

Maciej Józefowicz szefem anteny w Esce Trójmiasto

2013-02-19 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Po odejściu z Eski Trójmiasto wieloletniego dyrektora programowego i szefa promocji Tomasza Wiśniewskiego zmieniła się struktura rozgłośni, a jego kompetencje rozdzielono między trzy osoby.

Maciek Józefowicz

Maciek Józefowicz

Związany ze stacją od 2003 roku prezenter Maciej Józefowicz objął nowo utworzone stanowisko szefa anteny. Przemysław Sawicki, dotąd specjalista ds. promocji, został szefem promocji Eski Trójmiasto. Z kolei nadzór merytoryczny nad programem sprawować będzie Zbigniew Frączek, zastępca dyrektora programowego Grupy Radiowej Time.

Tomasz Wiśniewski z Eską Trójmiasto rozstał się za porozumieniem stron po 15 latach pracy. Nie ujawnia dalszych planów zawodowych (więcej na ten temat).

Z danych Radio Track wynika, że udział Radia Eska w Trójmieście w IV kwartale ub.r. wyniósł 3,7 proc. (dowiedz się więcej).

Autor: pp

Wiecej informacji: Maciej Józefowicz, Eska Trójmiasto, Tomasz Wiśniewski, Zbigniew Frączek

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia