WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Wspomnienia z rodzinnego dzieciństwa reklamują Majonez Kielecki (wideo)

Majonez Kielecki w wielkanocnej kampanii (wideo)

2017-03-21 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W telewizji, na outdoorze i w prasie ruszyła wielkanocna kampania reklamowa Majonezu Kieleckiego (WSP "Społem"). Akcję przygotowały firmy Optima Marketing Group, Papaya Films i Best Brands PR.

Majonez Kielecki w wielkanocnej kampanii (wideo)

Reklama telewizyjna Majonezu Kieleckiego pokazuje różne momenty z dzieciństwa dziewczyny, która w ostatnim ujęciu zostaje pokazana jako dorosła kobieta z własną rodziną. Ten sam spot marka wykorzystała w kampanii z okazji świąt w grudniu ub.r.

Celem kampanii jest zachęcenie konsumentów do zakupu Majonezu Kieleckiego w okresie przedświątecznym, zwiększenie sprzedaży produktu, a także przywołanie miłych wspomnień dawnych, rodzinnych spotkań oraz pokazanie, że tradycyjne przyprawy, takie jak majonez, wciąż stanowią wyjątkowy dodatek do potraw, mimo zmieniających się trendów w odżywianiu.

Akcja prowadzone jest w telewizji, na outdoorze i w prasie. Kreację kampanii zajęła się agencja Optima Marketing Group, produkcją spotu - dom produkcyjny Papaya Films, a za działania public relations odpowiada agencja Best Brands PR.

Autor: km

Wiecej informacji: Majonez Kielecki

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia