WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Anti Aging” - wydanie specjalne miesięcznika „Zwierciadło”

Majowe „Zwierciadło” z księżną Kate Middleton na okładce

2017-04-10 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

We wtorek 11 kwietnia br. do sprzedaży trafi majowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło) z księżną Kate Middleton na pierwszej stronie oraz książkami z przepisami.

Majowe „Zwierciadło” z księżną Kate Middleton na okładce

Czytelniczki „Zwierciadła” znajdą w magazynie m.in. wywiady z Krystyną Loską i Grażyną Torbicką, rozmowę z Romanem Pomianowskim, a także artykuły m.in. o natłoku informacji i wyczerpaniu sprzedawaniem udawaniem oraz księżnej Kate Middleton, która w lipcu odwiedzi Polskę.

Do części wydania dołączone zostały książki Karoliny i Macieja Szaciłło „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem” oraz „Detoksy dla zdrowia i urody”, a także „Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie” autorstwa Moniki Mrozowskiej (objętość 100 stron każda).

Majowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” liczy 192 strony i ukazało się w nakładzie 130 tys. egz. Cena bez dodatku wynosi 9,99 zł, a z dodatkiem jest o złotówkę wyższa.

Sprzedaż wydania wspiera kampania w internecie (Filmweb.pl, dziennik.pl, Zwierciadlo.pl, Facebook.pl oraz Zwierciadlo.pl) i prasie (miesięcznik „Sens”, dodatku do gazety Wyborczej „Co jest grane”).

Z danych ZKDP wynika, ze w 2016 roku sprzedaż ogółem „Zwierciadła” wyniosła 64 269 egz.

Autor: łb

Wiecej informacji: Zwierciadło, Wydawnictwo Zwierciadło

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia