WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Będzie strajk ostrzegawczy w Telewizji Polskiej. TVP: Jesteśmy do niego przygotowani

Małgorzata Kalicińska ambasadorką kampanii „Aktywni 50+”

2014-03-13 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Pisarka Małgorzata Kalicińska została ambasadorką kampanii Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej „Aktywni 50+” propagującej ideę aktywności zawodowej osób w wieku ponad 50 lat. Działania przygotowały i koordynują Partner of Promotion oraz Maxus.

Małgorzata Kalicińska w kampanii „Aktywni 50+” Małgorzata Kalicińska w kampanii „Aktywni 50+”

Kampania ma charakter społeczny, a jej celem jest motywacja dojrzałych osób do pozostania na rynku pracy oraz ukazywanie pracodawcom korzyści płynących z ich zatrudniania. Projekt realizowany jest przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich. Jego łączny budżet wyniósł ponad 4 mln złotych.

Kampania podkreśla, że w ostatnim czasie, aby zachęcić osoby mające ponad 50 lat do kontynuowania aktywności zawodowej, wprowadzone zostały bezpłatne rozwiązania ułatwiające im uzupełnienie wiedzy, poszerzenie kompetencji czy nabycie nowych umiejętności. Są to m.in. porady i informacje, szkolenia, pożyczki na szkolenie, wsparcie finansowania studiów podyplomowych czy zwrot kosztów za egzaminy zawodowe.

Akcja potrwa do końca listopada. Obejmuje prasę , wybrane portale internetowe oraz stacje radiowe i aktywności z zakresu PR. Ponadto w „Pytaniu ma śniadanie” w TVP2 prowadzone są rozmowy z osobami aktywnymi zawodowo w wieku 50+, które opowiadają jak udało im się przezwyciężyć trudności, pomimo niesprzyjających warunków na rynku pracy.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Partner of Promotion, zakupem mediów zajął się dom mediowy Maxus.

Autor: jj

Wiecej informacji: aktywności zawodowa, pracownicy, Małgorzata Kalicińska, Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia