WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Naczelna Rada Lekarska krytykuje TVP za materiał o szczepionkach. „Przekaz ukształtowały głosy widzów”

Małopolska prowadzi kampanię informacyjną „Za!szczep swoje dziecko”

2017-10-06 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczął kampanię informacyjną „Za!szczep swoje dziecko”, która upowszechnia wiedzę na temat szczepień ochronnych. Za jej przygotowanie odpowiada agencja John Pitcher.

Małopolska prowadzi kampanię informacyjną „Za!szczep swoje dziecko”

W ramach kampanii przygotowano spot, który będzie wyświetlany w placówkach medycznych, mediach społecznościowych i w komunikacji publicznej. Ponadto przygotowano billboardy oraz działania w mediach społecznościowych – na YouTube i Facebooku. Kampania potrwa do końca października.

- Szczepienia ochronne dzieci to temat, który budzi coraz więcej emocji. Mnożą się mity i nieprawdziwe informacje. Dlatego tak ważne jest, aby rozpocząć społeczną dyskusję opartą na sprawdzonych i merytorycznych argumentach. Z tego powodu przygotowaliśmy kampanię społeczną, która w prosty i dobitny sposób obnaża absurd myślenia wielu osób: Rodzice stają na głowie, by zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom, jednocześnie negując zasadność szczepień. A szczepienia są najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą formą ochrony zarówno dziecka, jak i wszystkich osób w jego otoczeniu: rodziny i znajomych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Paulina Imiołek, creative director agencji John Pitcher, która przygotowała kampanię.

Spot ma charakter informacyjny oraz objaśnia istotę oraz cel obowiązkowych szczepień ochronnych.

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja John Pitcher.

Autor: jd

Wiecej informacji: szczepionki, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia