WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agata Zych-Zielińska nowym brand managerem„Elle” i „Elle Decoration”

Monika Stukonis odchodzi, Marta Drożdż nową naczelną „Elle”

2017-09-05 A A A KOMENTARZE: 11 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Marta Drożdż od października będzie p.o. redaktor naczelnej miesięcznika „Elle” (Burda International Polska). Zastąpi Monikę Stukonis, która po 5 latach rozstała się z redakcją i wydawnictwem.

Marta Drożdż Marta Drożdż

Jak poinformowało nas wydawnictwo Burda International Polska, Monika Stukonis „zdecydowała się na nowe wyzwania zawodowe”. Nie zdradza swoich dalszych planów zawodowych.

Zanim została redaktor naczelną, Stukonis od kwietnia 2014 roku kierowała redakcją „Elle” jako pełniąca obowiązki redaktor naczelnej. Z magazynem związana była od 2008 roku, wcześniej zajmowała stanowisko zastępcy redaktor naczelnej.

- Bardzo dziękuję Monice za pasję i serce, które włożyła w budowanie siły marki „Elle” w Polsce. To dzięki niej nasz magazyn jest jednym z najważniejszych graczy na rynku luksusowych magazynów kobiecych, zarówno w obszarze printu, jak i digital - mówi Wirtualnemedia.pl Edyta Pudłowska, dyrektor zarządzająca segmentem Luxury & Special Interest w wydawnictwie.

Nowa redaktor naczelna od 2014 roku jest zastępczynią Stukonis. Z „Elle” związana jest od 2008 roku. Wcześniej pracowała w „Glamour” (jako szefowa działu urody), a także w magazynie „Cosmopolitan”.

Według danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, w pierwszym kwartale br. sprzedaż „Elle” kształtowała się na poziomie 39 984 egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Monika Stukonis, Marta Drożdż, Elle

Komentarze (11) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia