WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polsat News 2 zyskał najwięcej widzów wśród stacji informacyjnych w I półroczu 2017

TVP Info nazwało kontrmanifestantów smoleńskich barbarzyńcami, a TV Republika - UBywatelami i KODomitami

2017-07-11 A A A KOMENTARZE: 24 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Na antenie TVP Info uczestników poniedziałkowej kontrmanifestacji podczas miesięcznicy smoleńskiej określono mianem barbarzyńców, a w relacji w serwisie internetowym Telewizji Republika - UBywatelami i KODomitami.

TVP Info nazwało kontrmanifestantów smoleńskich barbarzyńcami, a TV Republika - UBywatelami  i KODomitami

W TVP Info określenia „barbarzyńcy” i „bojówkarze” pojawiły się w programie „Nie da się ukryć”, przy zapowiedzi materiału o kontrmanifestacji podczas miesięcznicy smoleńskiej.

- Niestety po raz kolejny mieliśmy dziś do czynienia także z barbarzyńskimi próbami zakłócania modlitwy na Krakowskim Przedmieściu. Bojówkarze nazywający się Obywatelami RP wyszydzali i próbowali atakować uczestników modlitewnego zgromadzenia. Stało się tak mimo tego, że rodziny ofiar po raz kolejny zaapelowały o szacunek dla pamięci zmarłych - stwierdziła prowadząca program Ewa Bugała.

- Ta władza kiedyś odejdzie. A zdjęcia takie jak to - pozostaną - skomentował na Twitterze „pasek” TVP Info z „barbarzyńcami” Dariusz Ćwiklak z „Newsweek Polska”. - Po co przy tym kląć? To tylko zwykłe bugalenie - stwierdził Bartosz Wieliński z „Gazety Wyborczej”.

 

Z kolei w serwisie internetowym Telewizji Republika krótką relację z zakończenia kontrmanifestacji zatytułowano: „UBywatele RP i KODomici poddali się!”. - Zapowiadali jak zwykle burdy, które są im bliskie, ale patrząc na niską frekwencję „swoich”, odpuścili sobie i poszli na „piwo” - napisano w tekście.

- Wyobraźcie sobie taki nagłówek w Wyborczej, TVN lub ONET. No właśnie. A prawacka szczujnia ma się pysznie. Brakuje listu od Szydło i Dudy - skwitował to na Twitterze Jarosław Kuźniar z Onetu. - Tak, to oficjalne konto tej stacji - zwróciła uwagę Agnieszka Gozdyra z Polsat News na wpis TV Republika zapowiadający ten tekst. - Niebywałe… - oceniła Beata Tadla z Nowa TV.

Według danych Nielsen Audience Measurement w pierwszej połowie br. średnia oglądalność TVP Info wynosiła 230,5 tys. widzów, a udział stacji w rynku oglądalności - 3,52 proc.

Z kolei serwis TelewizjaRepublika.pl w maju br. zanotował 931,9 tys. realnych użytkowników i 8,87 mln odsłon (według badania Gemius/PBI).

Autor: tw

Wiecej informacji: TVP Info, Telewizja Republika, Smoleńsk, miesięcznica

Komentarze (24) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia