WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Nasz nowy dom” oglądało 1,9 mln widzów. 25,61 mln zł z reklam

„Nasz nowy dom 8” w wiosennej ramówce Polsatu

2017-02-09 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek, 2 marca 2017 roku Polsat rozpocznie emisję ósmego sezonu programu „Nasz nowy dom”.

„Nasz nowy dom 8” w wiosennej ramówce Polsatu

Ekipa remontowa w każdym odcinku reality-show „Nasz nowy dom” w ciągu pięciu dni remontuje dom lub mieszkanie należące do jednej rodziny.

Program w ósmej edycji bez zmian będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, a architektami pozostaną Martyna Kupczyk oraz Maciej Pertkiewicz. W tym sezonie, obok kierownika robót Artura Witkowskiego, pojawi się nowy - Wiesław Nowobilski.

Premiera wiosennego sezonu programu na antenie Polsatu odbędzie się w czwartek, 2 marca br. o godz. 20.00. Powtórki w niedziele o 17.45.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment. Ósmy sezon liczy 12 odcinków.

Siódmą edycję reality-show „Nasz nowy dom” oglądać można było na antenie Polsatu w czwartki o godz. 20.00, w okresie od 1 września do 17 listopada br. Format oglądało wówczas średnio 1,87 mln osób. Przełożyło się to na 12,06 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 15,92 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,92 proc. w grupie 16-59.

W wiosennej ramówce Polsatu na antenę stacji po kilkunastu latach przerwy powróci „Idol”. Z nowości kanał pokaże również serial „Niania w wielkim mieście” i show „The Brain. Genialny umysł”. Pojawią się też m.in. „Kabaret na żywo 2”, „Twoja twarz brzmi znajomo 7”, siódmy sezon „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Przyjaciółki 9”, „Gliniarze", nowe odcinki „Świata wg Kiepskich” czy „Daleko od noszy. Reanimacja”.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w styczniu br. wyniósł 10,71 proc.

Autor: mk

Wiecej informacji: Nasz nowy dom, ramówka Polsatu

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia