WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

"The Defenders" - nowy serial Netfliksa. Premiera 18 sierpnia

Netflix wprowadza opcję oglądania offline w aplikacji na Windows 10

2017-04-05 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Serwis Netflix udostępnił aktualizację swojej aplikacji przeznaczonej do systemu operacyjnego Windows 10. Dzięki niej użytkownicy komputerów PC będą mieli możliwość zapisania na dysku twardym filmów oferowanych przez Netflixa, głównie tych stanowiących produkcje własne serwisu.

Netflix wprowadza opcję oglądania offline w aplikacji na Windows 10

O aktualizacji aplikacji Netflix przeznaczonej na Windows 10 poinformowano w serwisie internetowym Microsoftu. Według zapowiedzi najnowsza wersja programu pozwala użytkownikom Windows 10 ściągać do komputera pełne wersje filmów z Netflixa.

Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest korzystanie z serwisu bez konieczności bieżącego połączenia z internetem.

Mankament opublikowanej obecnie wersji polega na tym, że nie jest możliwe pobranie dowolnych filmów dostępnych na Netfliksie - w ramach opcji można zapisać na dysk twardy jedynie tytuły będące własnymi produkcjami serwisu. W przypadku innych filmów dostępnych na platformie ich zachowanie w komputerze jest uzależnione od indywidualnych umów zawartych pomiędzy Netflixem a dystrybutorami treści.

Tryb offline został wcześniej wprowadzony przez Netflixa w aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS.

W ub.r. Netflix zanotował przychody wynoszące 8,3 mld dol. i zysk operacyjny w wysokości 154 mln dol. Obecnie platforma globalnie świadczy usługi dla 93,8 mln użytkowników, z czego 89,1 mln płaci abonament.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: Netflix, Windows 10, streaming

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia