WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Startuje Epic Drama. „Polska jest ważnym rynkiem dla Viasat World”

„Onet24” dostępny dla użytkowników Amazon Alexa

2017-12-14 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Onet udostępnił możliwość odsłuchiwania swojego serwisu informacyjnego „Onet24” przy pomocy Alexy, asystentki głosowej Amazona.

„Onet24” dostępny dla użytkowników Amazon Alexa

- Ktoś może się zastanawiać, dlaczego inwestujemy w obsługę rozwiązań, które nie są jeszcze popularne na polskim rynku. Odpowiedź jest prosta. Wierzymy, że to właśnie obsługa głosowa jest tym, co zrewolucjonizuje w najbliższych latach rynek - uzasadnia Paweł Jurek, dyrektor zarządzający segmentem Onet. - Początkiem naszych eksperymentów była aplikacja mobilna Onet z funkcją czytania newsów, która została dostrzeżona i nagrodzona nie tylko w Polsce, ale i w Londynie czy Nowym Jorku - dodaje.

Opcja odsłuchiwania tekstów została wprowadzona w aplikacji mobilnej Onetu w październiku ub.r. Dwa miesiące temu za aplikację przyznano wydawcy Digiday Publishing Award  w kategorii Najlepsza Innowacja Mobilna, a wcześniej nagrodzono ją w konkursach INMA Global Award i Mobile TrendsAwards.

„Onet24” to aktualizowany kilka razy dziennie program ze skrótem najważniejszych informacji.

Według badania Gemius/PBI w listopadzie br. portal Onet.pl zanotował 17,43 mln realnych użytkowników i 1,78 mld odsłon, w tym 11,18 mln użytkowników i 622,5 mln odsłon na urządzeniach mobilnych.

Autor: tw

Wiecej informacji: Onet24, aplikacja mobilna, Onet, Amazon, Alexa

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia