WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Orange płaci za oglądanie reklam

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

Orange z abonamentem stacjonarnym za 49 zł

2012-09-21 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

26 września w ofercie Orange Polska pojawi się plan stacjonarny z abonamentem miesięcznym wynoszącym 49 zł. Oferta jest skierowana przede wszystkim do osób starszych.

Orange z abonamentem stacjonarnym za 49 zł

Stacjonarna taryfa abonamentowa za 49 zł obejmuje nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne w kraju oraz za granicę: oraz do większości państw Europy, do USA i Kanady (do tych dwóch ostatnich krajów - także na telefony komórkowe). Natomiast minuta połączenia na numer komórkowy kosztuje 30 groszy. Takie warunki obowiązują przy podpisaniu umowy na 24 miesiące.

>>> Sieć Orange wprowadza Smart Plany. Jakie ceny?

Przedstawiciele Orange Polska wyjaśniają, że nowa taryfa jest skierowana przede wszystkim do osób starszych, z grupy wiekowej 60+. - Oferta ta daje klientom większe bezpieczeństwo i przewidywalną wysokość rachunku - przekonuje Monika Torbińska, dyrektor marketingu usług dla domu operatora. - Wcześniej za tę sama cenę mieli do dyspozycji jedynie 60 minut połączeń - podkreśla.

Autor: tw

Wiecej informacji: Orange, telefonia stacjonarna

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia