WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polsat liderem oglądalności w DVB-T w 2017 roku. Duże wzrosty kanałów z MUX-8

Paulina Chylewska i Szymon Kołecki poprowadzą cykl kulinarny „Makaronowy zawrót głowy” w Polsacie

2018-01-10 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wystartowały zdjęcia do nowego programu kulinarnego „Makaronowy zawrót głowy”, który w lutym br. trafi na antenę Telewizji Polsat. Prowadzącymi są dziennikarka sportowa Paulina Chylewska i zawodnik MMA Szymon Kołecki - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Paulina Chylewska, fot. Polsat Paulina Chylewska, fot. Polsat

W każdym odcinku cyklu Chylewska i Kołecki razem z zaproszonymi gwiazdami przygotują potrawy kulinarne. Do gotowania wykorzystają makaron bezglutenowy marki Sotelli, który będzie lokowany w programie.

„Makaronowy zawrót głowy” trafi na antenę Polsatu w lutym br. Szymon Kołecki jest ambasadorem marki Sotelli, a sponsorem cyklu została firma Pol-Foods, producent makaronów.

Przypomnijmy, że Paulina Chylewska z końcem czerwca 2017 roku odeszła z Telewizji Polskiej, gdzie pracowała przez 21 lat. Prowadziła tam serwisy sportowe, studio transmisji z igrzysk olimpijskich, a także programy lifestylowe (m.in. „Kawę czy herbatę?” i „Dzień Dobry Polsko”), festiwale muzyczne i gale kulturalne oraz programy z cyklu „Wielki test”. Od lipca ub.r. Chylewska pracuje w redakcji sportowej Telewizji Polsat oraz prowadzi eventy transmitowane przez stację.

Szymon Kołecki jest zawodnikiem MMA, walczącym dla polskiej organizacji PLMMA, oraz byłym sztangistą. Zdobył m.in. srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 r. oraz złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 r.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w I półroczu br. udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów wyniósł 11,14 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Makaronowy zawrót głowy, Polsat, Paulina Chylewska, Szymon Kołecki, Sotelli

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia