WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Justyna Siwek nową rzeczniczką Poczty Polskiej

Poczta Polska uruchomiła kantor internetowy

2017-10-31 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Poczta Polska w ramach współpracy z Raiffeisen Solutions udostępniła możliwość wymiany walut online. Klienci mogą korzystać m.in. z darmowych przelewów w złotych do wszystkich banków, a także walutowych do niektórych polskich banków.

Poczta Polska uruchomiła kantor internetowy

- Umożliwienie wymiany walut online wpisuje się w strategię Poczty Polskiej - mówił, cytowany w komunikacie, członek zarządu spółki Grzegorz Kurdziel. Dodał, że spółka dąży, by jej klienci mieli do dyspozycji szeroki wachlarz nowoczesnych usług, zarówno pocztowych, jak i finansowych.

Raiffeisen Solutions, spółka prowadząca kantor internetowy Rkantor.com, dostarczyła rozwiązanie white label, które umożliwia klientom Poczty Polskiej wymianę walut online.

Z internetowego kantoru Poczty Polskiej można skorzystać przez stronę www.poczta-polska.pl. Aby dokonać pierwszej transakcji, należy zarejestrować się online. Kolejne operacje przeprowadza się po zalogowaniu do swojego profilu.

Z oferty usług wymiany walut online mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Oferta skierowana jest także do tych, którzy nie mają konta walutowego w żadnym banku. Klienci Poczty Polskiej mogą korzystać m.in. z darmowych przelewów w złotówkach do wszystkich banków. Darmowe są też przelewy walutowe do 13 polskich banków, także do Banku Pocztowego. Są one księgowane średnio w 15 min.

Klienci Poczty Polskiej mają do dyspozycji 19 walut. Poza tymi najpopularniejszymi, jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski i frank szwajcarski, są też m.in. jen japoński, dolar kanadyjski, korona czeska i rubel.

Poza wymianą walut, klienci kantoru internetowego mogą skorzystać z bezpłatnych usług, m.in. alertu kursowego (klient natychmiast otrzymuje powiadomienie SMS, że dana waluta osiągnęła pożądany przez niego kurs), wymiany z odroczoną wpłatą (wymiana po kursie obowiązującym w momencie zawierania transakcji, na którą środki można dosłać w ciągu 2 dni roboczych) oraz przelewów zagranicznych do 245 miejsc na świecie (stawki za przelewy są stałe i niezależne od wysokości przesyłanej kwoty – od 1 euro do max 15 zł).

Poczta Polska w swojej ofercie udostępnia również możliwość wymiany walut w kantorach stacjonarnych, dostępnych w ok. 840 placówkach pocztowych.

Autor: km

Wiecej informacji: Poczta Polska, Raiffeisen, kantor

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia